Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül hogy lehet harcolni...

Egyedül hogy lehet harcolni egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Általánosságban írom csak le, mert nagyon bonyolult. Tény, mindketten követtünkel hibákat, és okoztunk a másiknak fájdalmat.

Én most jöttem rá arra, nekem miben kellene igazán változnom, teszek is érte. De ő már lezárta, nem akarja megpróbálni.

Pedig én érzem, hogy még talán működhetne. De lehet, csak az egyedülléttől félek.


Mondtam neki többször, hajlandó vagyok változtatni, ő már nem akarja. Akkor most mit tudok tenni?Lehet így hagytam elúszni az igazit, hogy későn kapcsoltam?


2009. okt. 27. 17:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: sehogy. Vagy megteheted, hogy mindenben engedsz neki, aztán szenvedsz még évekig mellette. Nincs értelme az egésznek.
2009. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

egyedül? Sehogy

Ha meg egyértelműen kijelentette nem akar akkor meg hülyeség még a gondolat is hogy bármit tegyél

2009. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem lehet harcolni egy kapcsolatért. Ha benned is felmerült az a lehetőség, hogy talán csak a magánytól félsz, akkor lehet, hogy nem is kellene harcolni neked sem. Majd jön valaki, aki melett nem kell megváltoznod, úgy fog szeretni, ahogy vagy.
2009. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, te vagy a nő.


Hagyd ezt a kapcsolatot, szarik rád, az érzéseidre, a személyedre...stb.

egy kapcsolatért két félnek kell kompromisszumot kötnie. ahol csak az egyik fél igazodik, az eleve a te személyiséged rovására megy.

Önző ember, nem vagy fontos neki. Hagyd el.

Én ezt csináltam 3 hónapnyi ismeretség után, és örülök neki!!!!!

L.27

2009. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
mármint elhagytam 3 hónap után.
2009. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy két emberen álló kapcsolatot csak 2 ember hozhat helyre, mint ahogy 2 ember szúrja el.

Ha ő már nem akar változtatni az azt jelenti, hogy ő már érzelmileg lezárta és nem akar veled lenni már.

Ennek a kapcsolatnak vége. És egy kapcsolatnak vége, ha az egyik már érzelmileg valóban lezárta, mint ahogy most írtad.

Kár is erőltetni, lehet kibékültök 2 hónapra, 2 hétre, de egyre rosszabb lesz.

El kell fogadni, túlmenni rajta és új életet kezdeni, és hagyni a másikat is új életet kezdeni. El kell engedned.

Tudom, hogy most rossz neked, de hidd el jobban jársz, ha hagyod.

2009. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy ezt kell tennem.

De mi van, ha azt az embert engedem el, illetve azzal szúrtam el a kapcsolatot, aki a nagy Ő lenne nekem? Ha a sors őt szánta nekem, ő volt az egyetlen esély, és nincs több??

2009. okt. 27. 17:46
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem maradj inkább egyedül,mint sem ilyen kapcsolatban!!

ő már nem szeret igazán téged!!

és a múlt mindig ott lenne köztetek!

mióta vagytok eggyütt?

2009. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
2 évig voltunk együtt
2009. okt. 27. 17:47
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

jaj!! ne legyél buta!!

a nagy ő nem ilyen!!!!!!!!!

2009. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!