Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek ennek az ajándéknak?

Örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Azt találtam ki, hogy karácsonyra mindenki mobiltöltést kap, és egy picike ajándékdobozban fogom átnyújtani a feltöltőkártyákat. Idős nagynénémnek meg plusszban egy jobb állapotban lévő telefont is adok, mert neki még az sincs.

Na itt jön a bökkenő. Vajon örülne, ha csak úgy kap egy mobilt? Ti örülnétek neki? Természetesen az elsőt neki is feltöltöm, de utána neki kéne.

Nem túl snassz ajándékok ezek? Az a baj, hogy kb most csak ennyire futja, mert 3000 és 3500 Ft-os (kinek milyen van) feltöltőkártyákat vennék a családnak. Ennyi pénzből meg semmi más nem jut eszembe, amivel még örömöt is szereznék.

Szerintetek?


Ja, na igen, jut eszembe, az előfizetéses családtagokkal meg meg is vagyok lőve.


2009. okt. 27. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet.

De vannak még 3000 és 3500 Ft-ot feltöltőkártyák? Nem csak 5000 ftosak?

2009. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi, most nem reg leptuk meg a mama egy telefonnal, igaz hogy elofizeteses, de nagyon orult neki.

Szerintem jo ajandek.

2009. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A vodásoknak meg a pannonosoknak 3000, a t-mobilosoknak meg 3500 Ft-os kártyák még vannak (én így tudom). Van nálunk mindenféle. Az előfizetéses családtagokkal meg nem tudom, mit csináljak, mert ha mindenki ilyen értéken kap, ők se kaphatnak többet (nem is tudnék), de kevesebbet se.
2009. okt. 27. 18:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet! Vodafone kártyába van 1500Ft-ért is van feltöltő kártya..
2009. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én pl nemtudnék vele mit kezdeni,mivel nekem olyan csomagom van,hogy csak elektronikusan lehet feltölteni (kaptam már feltöltökártyát,el keleltt adni,vodás)


3-3500ért simán lehet venni ennél jobb dolgokat amik hasznosak is

konyhai eszközök,férfinak szerszám,hobbihoz bármi,gyereknek játék sosem elé,vagy szgéphez mondjuk kamera,vagy attol függ ki hány éve,minek örülne

2009. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Ezek nagyon jó ajándékok.

Utaztunk a buszon, távolságin.

A pihenőnél egy 82 éves néni odament a buszsofőrhöz, hogy nem tudja bekapcsolni a mobilt. Ott mutatták meg neki mi az a pin kód, be is írták, mert nem látta.Elmagyarázták, mit hogy kell csinálnia. Boldogan telefonált utána, többször is. Megtanulta használni is.

A lényeg, hogy olyat adj, amin látszanak a számok jól!

Minél kevesebb funkciója van, annál jobb! Az öregeket már idegesíti.Elég, ha hívni tud, és telefonkonyv legyen, meg a családtagokhoz gyorsbillentyű. Orvoshoz, mentőhöz.

Biztos örülni fog. Fél évig, ha nem is tölti fel, őt akkor is hívhatják. Fel fogja ő tölteni, aztán majd takarékosan beosztja.

2009. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előfizetéseseknek adj ilyen értékben vásárlási utalványt!
2009. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Vásárlási utalvány!!!!!! Tényleg!!!!!! Nagyon-nagyon köszönöm a jó ötletet!! Ez eszembe se jutott, de most nagyon örülök! Ezt fognak kapni!


A gyerekeknek természetesen játékot veszek (van 2 unokaöcsém és 1 unokahúgom), de a család felnőtt tagjainak már megvan mindenük. 3000-ért meg nem tudok olyan különlegességet venni, ami még mutat is, a századik konyhai edényt meg nem akarom megvenni, mert értelmetlen. Szeretnék olyat venni, amit használnak, amire szükségük van. Apunak is megvan minden fúró-faragó eszköz.

2009. okt. 27. 19:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kamaszkorú gyerkőcöknek vettünk feltöltőkártyát egyik évben, tavaly pedig ajándékutit amit bizonyos boltokban tudtak levásárolni.
2009. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Hát, ha magamból indulok ki a gyermekeknek inkább szabadidős játékokat kellene venni.Vagy valami téli sporthoz.Vannak ilyen csúszkák.Nagyon jó ajándék lehet.Vagy esetleg számítógépes játék.A felnőtteknek meg talán lehetne valami szép ékszert.Már rengeteg gyönyörű ezüst ékszer is van.Férfi ajándéknak esetleg nyakkendő?Ha hord ilyeneket. :D
2009. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!