Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek, vagy maradjak?

Menjek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
mostanában sokat veszekszünk a barátommal.3 éve vagyunk együtt,van egy 3 hónapos babánk is.alig figyel rám/ránk,pár napja teljesen úgyérzem hogy csak magamnak szültem meg a lurkót.9 hónapig mindig csavargott,sose volt mellettem,ahogy most sem.csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradnunk.még mindig szeretem,de 18 évesen nem szeretném emiatt tönkretenni magam ideglieg :/
2013. aug. 14. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Próbáld megmenteni a kapcsolatot.
2013. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

pfff


Na, ezért kell 18 évesen gyereket csinálni...


Hát kislányom, sajnálom, de azt a babát egyedül fogod felnevelni, mert hogy a srác nem marad melletted, arra mérget vehetsz.

2013. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
85%
Majd figyeld meg, milyen könnyű lesz egy szerelemgyerekkel férjet találnod. A barátod akarta, ezt a gyereket?
2013. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Ezért nem kellett volna 18 évesen gyereket vállalnod! Összeházasodtatok, vagy csak kapcsolat? Közösen akartátok a babát, vagy csak becsúszott? El kell, hogy keserítselek, nem úgy néz ki, hogy ő lesz életed párja. Elég hamar megunta a babázást. Jól látod, hogy magadnak szülted, ez a pasi nem lesz mellettetek.

Próbáld vele megbeszélni, mit is szeretne. Sok sikert.

2013. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van valami végzettséged? Ha nincs akkor kérd a szüleid segítségét és valami papírt, szakmát szedj össze amíg gyesen vagy. Valamiből el kell majd tartanod a gyereket is meg magadat is.
2013. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Próbálj vele kettesben lenni néha, amikor csak rá figyelsz, nem a babára. Hogy érezze, hogy ő is fontos.

Sajnos a srác még úgy tűnik nem nőtt fel egy komoly kapcsolathoz, vagy pánikol az elköteleződéstől a 3 év ellenére, talán a tested természetes változásával nem tud kibékülni... de azért próbáld megmenteni a kapcsolatot, mégiscsak az ő gyereke! Így vagy úgy, nagyon drukkolok neked és a babádnak! Még fiatal vagy bármi lehet bárhogy, a fiú is változik ennyi idősen, a békülés lenne a legideálisabb.

2013. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi..óvszeres védekezés mellett csúszott be.öltem volna meg egy abortusszal?legalább van annyi eszem hogy igen vállalom a felelősséget a tetteimért és igenis felnevelem!!

Már nem kis tinisrácról van itt szó 27 éves ezért is aggaszt az,hogy ennyire nem tudott még felnőni,ellentétbe velem.szeretném megmenteni mert tudom hogy ő is szeret engem csak fogalmam sincs,hogyan.végzettségem nincs,még egy évem lett volna vissza.szüleim nem igazán tudnak segíteni 150 km-re innen.a hazaköltözés is csak az utolsó megoldás lenne.nem szeretném ha apa nélkül nőne fel.az ő dolga az hogy elmagyarázza neki azt amit egy fiúnak tudni kell.én ezt nőként hogy tegyem meg? :(

2013. aug. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!