Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezen változtatn...

Hogyan lehetne ezen változtatni magamban?

Figyelt kérdés
Már 1 éve apámnak lett egy másik nője is akihez eljárkál. Itthon anyával nem szoktak túlzott veszekedéseket csapni már, de engem ez az egész mégis megvisel. Miért lehet ez? Ilyenekre gondolok hogy mióta van ez az állapot, pánikbeteg lettem, és az iskolába sem tudok rendesen eljárni mert folyton rosszul vagyok.
2013. aug. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukad tud a norol vagy apud titkolja?
2013. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, én anno azért lettem ennyire betegeskedős, mert épp serdültem, amikor apa valamiért elkezdett inni, anya meg állandóan ordibált vele. Aztán elváltak, és aztán anya egyszerűen kidobta apát, mert nem változott. A mai napig nem tudtam ezt 100%-ban feldolgozni.

És azóta random rosszul szoktam lenni. De nálam tudom, hogy közre játszik az, hogy haragszok anyára, sajnálom apát, és mert nem tudtam akkor sem mit tenni és most sem tudok apán segíteni.

Szerintem veled is hasonló a helyzet. Csak te apudat szereted és haragszol rá, anyudat meg gondolom sajnálod. Te pedig nem tudsz mit tenni. :/

2013. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anya tud apa "kapcsolatáról"..De nem tudom én anyát ugy érzem jobban szeretem, apával pedig nem tudok mit kezdeni próbálok vele olyan maradni mint régen de már azért nem igen sikerül, mert igazából én már nem is érzem ugy hogy szeretem őt..
2013. aug. 17. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez normális ilyenkor, mert volt egy megszokott rend. Hogy te ,anyud, apud. A gyerek szemében ilyen nem is létezik ideális esetben, hogy anya vagy apa mással éljen stb. Úgymond felborították a világodat, persze, hogy haragszol ezért.
2013. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!