Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van. Mit tegyek? 14L

Bűntudatom van. Mit tegyek? 14L

Figyelt kérdés
Volt itthon 1 doboz sor, egyedul voltam megbontottam beleittam. Gondoltam majd rafogom apura. De anyu hazajott eszrevette meg kerdezte ki ivott a sorbe, mondtam hogy sztem apu. Mondta hogy szerinte nem o volt mert ha kocsival megy sose iszik, de megkerdi tole. Es most kaptam egy kezdo lebaszast. Most sejtik hogy en voltam de ha rajonnek hogy en voltam es hogy hazudtam nekem annyi. Meg van egy 16 eves batyam, de ha ot megkerdik tuti oszinten tudja mondani hogy nem o volt . Most eljottem otthonrol es kb este 8-9-ig nem megyek haza. Mittegyek?
2013. aug. 16. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond igazat, ha látják megbántad nem hiszem gond lenne.
2013. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Lebuktál, varrd be. :-) A legegyszerűbb, hogy eléjük állsz és megmondod, hogy te voltál és nagyon sajnálod. Nem fognak kivégezni, főleg akkor nem ha nem hazudozol tovább és nem kened másra. Ez a legrondább dolog.
2013. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Emiatt ne legyen bűntudatod, csak kíváncsi voltál. Magyarázd meg a szüleidnek.
2013. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Van zsebpénzed? Kérd meg a nagyszüleidet vagy egy másik felnőtt rokont, hogy vegyen neked belőle egy doboz sört (téged normális esetben nem fognak kiszolgálni), add oda anyukádnak és mondd, hogy te voltál, mert kíváncsi voltál, csak nem merted megmondani, de nagyon sajnálod.
2013. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy elotte meg a kavebol ittam, azt megengedtek es most ordibaltak velem , hogy Raszokok az alkoholra , a kavera. Olyan buntudatom van. Mert most azt mondtam, hogy sztem apu volt. Es utanna marnincs bor a kepemen bevallani. :( buntudatom van nagyon merrt elotte 2 hette hoztak haza sort es mondtam hogy egy picit en is kerek belole. es emiatt mergesek hogy most ittam.
2013. aug. 16. 12:58
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz bevallanod. Úgyis tudják, hogy te voltál, ha tovább tagadsz, már bízni sem fognak benned. Mondd, hogy pocsék volt, tuti nem leszel alkoholista, mert egyáltalán nem ízlett, és hogy szégyelled magad, azért nem mertél azonnal eléjük állni. Így veszítesz a legkevesebbet.
2013. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
de itt most nem az a lenyeg, hogy a sor elfog fogyni vagy vmi. Hanem hogy hazudtam. :(((
2013. aug. 16. 13:01
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha látják, hogy őszinte vagy, s te csak azért ittál bele, mert megkívántad, vagy kíváncsi voltál milyen, nem hiszem, ogy annyira leordítanának. Szépen mondd meg, sajnálod, de nem mertem megmondani. Nem azért fognak lecseszni, mert ittál, hanem mert hazudtál:( Tudom, velem is volt ilyen, nem mertem elmondani valamit, s hazudtam, s azért csesztek le. Mondd el szépen otthonis, ahogy itt is. Majd írd meg mi volt:)
2013. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
egyenlore 8-9-ig nem nagyon megyek haza, ha utana is felhozzak megprobalom elmondani
2013. aug. 16. 13:07
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod az igazat, akkor majd megkönnyebbülsz. Mondd el, hogy nem akartál hazudni, csak megijedtél és nem tudtad hirtelen, hogy mit mondjál, de rájöttél, hogy hülyeség volt, és nem kellett volna kitalálni valamit, hanem rögtön megmondani az igazat. Nem hiszem, hogy nagy szám, hogy beleittál a sörbe, de ha a szüleid ezt szigorúan veszik, akkor ne csináld többet.
2013. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!