Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van. Mit tegyek? 14L

Bűntudatom van. Mit tegyek? 14L

Figyelt kérdés
Volt itthon 1 doboz sor, egyedul voltam megbontottam beleittam. Gondoltam majd rafogom apura. De anyu hazajott eszrevette meg kerdezte ki ivott a sorbe, mondtam hogy sztem apu. Mondta hogy szerinte nem o volt mert ha kocsival megy sose iszik, de megkerdi tole. Es most kaptam egy kezdo lebaszast. Most sejtik hogy en voltam de ha rajonnek hogy en voltam es hogy hazudtam nekem annyi. Meg van egy 16 eves batyam, de ha ot megkerdik tuti oszinten tudja mondani hogy nem o volt . Most eljottem otthonrol es kb este 8-9-ig nem megyek haza. Mittegyek?
2013. aug. 16. 12:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Renben.... Koszonom, hogy ilyen normalis valaszokat adtatatok.:)
2013. aug. 16. 13:13
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
szerintem nincs értelme annak,hogy 8-9ig nem mész haza. már úgy is tudják,hogy te voltál..! vegyél egy nagy levegőt,állj eléjük,és mondd,hogy:sajnálod hogy hazudtál,és többet nem csinálsz ilyet,stb
2013. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg:) nem kell ennyire tulreagalni. Hazamesz es szepen elmondod az igazat, hidd el ertekelni fogjak. Egyebkent meg egy kis sortol meg nem fogsz raszokni az alkoholra, viszont azt mondhatod, hogy azert nem merted elmondani, mert feltel, hogy azt fogjak hinni, hogy raszoktal. Szerintem tetszeni fog nekik, hogy 14 evesen meg nem akarsz inni.
2013. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Oké.
2013. aug. 16. 13:31
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Dearanyos:) Ha gondolod beszélek szüleiddel,hogy én miket csináltam 14 évesen és máris örülni fognak,hogy csak 1 korty sört ittál. Bár ha én hazudtam akkor ott világvége volt otthon,de szerintem ha őszinte leszel a szüleiddel és bocsánatot kérsz,hogy beleittál és,hogy hazudtál akkor nem lesz semmi gond.

Fölösleges kertelned meg bújkálnod előttük,mert csak rosszabbul fogod magad érezni. Én régebben ha már akkorát hazudtam,hogy tényleg nem volt bőr a pofámon odaállni eléjük és elmondani akkor írtam egy levelet és becsúsztattam alul az ajtójukon aztán anyu mindig átjött a szobámba és megbeszéltük a dolgokat.

Majd írd meg,hogy mivolt,de ne aggódj nem lesz baj. Meg mondd meg azt is,hogy nem szoksz rá se a kávére és,hogy alkoholista se leszel.

2013. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Az én szüleim anno megmosolyogták volna, ha sutyiban belekortyolok egy doboz sörbe, persze le is szúrtak volna, hogy miért csinálok ilyet. Meg abból se csináltak volna nagy hepajt, hogy apura fogom. Szerintem elviccelődték volna. Dehogy emiatt olyan dzsihádot rendezzenek, hogy elmenjek otthonról...meg alkoholistának kiáltsanak ki... Nekem ez sok.
2013. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Valld be kérj elnézést és igérd meg hogy nem teszed többé.
2013. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Elmondtam az igazat, ahogy mondtatok. Anyam azt mondta hogy igy mar nem tud megbizni bennem.Meg hogy akarok tovabb tanulni mas varosban, ott is kivancsi leszek a drogra is pl azt is kiprobalom, meg elobb gondolkodnom kene stb. :( meg rosszabbul erzem magam... :( :'(
2013. aug. 16. 20:21
 19/21 A kérdező kommentje:
Ti tudom, 14 evesen durvabbakat csinaltatok, de itt nagyon szigoruak e teren. Elmondanatok miket csinaltatok? Mert sztem rohadtul tulreagaljak itthon, kezdem unni ezt. A fekete kormomre is mindig azt mondjak emos vagyok.. Basszus elegem van. A tobbi ismerosom mar 6. osztalyban berugott. Elegem van.
2013. aug. 16. 20:27
 20/21 anonim ***** válasza:

Ennek a nagy tiltásnak nem lesz jó vége. Igaz,én 19 évesen kerültem el itthonról,nagyon messze,nem 14 évesen. De ugyan ez volt,nekem is szóltak,ha fekete volt a körmöm,el sem engedtek nagyon sehova. Tűrtem,jól tanultam,célom volt,hogy elkerüljek messze,ahol nem tudnak beleszólni a dolgokba.

Elkezdtem eljárni az éjszakai életbe,fiúkkal ismerkedtem,kb mindig volt valakim,egy éven belül 5 sráccal voltam,egyikkel kb együtt is laktam. Előtte meg soha nem aludhatott itt a barátom,akivel 2 éve együtt voltunk.

Szóval szerintem ez vissza fog ütni. Jobb nem tiltani a dolgokat,mert saját magamból kiindulva tudom,hogy minél inkább tiltva van valami,annál inkább ki akarod majd próbálni.

És az a szomorú,hogy hiába mondod ezt el nekik,akkor meg csak bedühödnek. Sajnállak :(

2013. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!