Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van. Mit tegyek? 14L

Bűntudatom van. Mit tegyek? 14L

Figyelt kérdés
Volt itthon 1 doboz sor, egyedul voltam megbontottam beleittam. Gondoltam majd rafogom apura. De anyu hazajott eszrevette meg kerdezte ki ivott a sorbe, mondtam hogy sztem apu. Mondta hogy szerinte nem o volt mert ha kocsival megy sose iszik, de megkerdi tole. Es most kaptam egy kezdo lebaszast. Most sejtik hogy en voltam de ha rajonnek hogy en voltam es hogy hazudtam nekem annyi. Meg van egy 16 eves batyam, de ha ot megkerdik tuti oszinten tudja mondani hogy nem o volt . Most eljottem otthonrol es kb este 8-9-ig nem megyek haza. Mittegyek?
2013. aug. 16. 12:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Tényleg túlreagálják. Ha ekkora bűn, ne tartsanak otthon sört amíg otthon laksz és meg van oldva. Én is fiatalon kipróbáltam az italt. Amint kijártam a 8 általánost, Szilveszterkor úgy belikőröztem, hogy csak na. Nem volt belőle balhé. De ettől még nem lettem fiatal fejjel rendszeres iszákos, és a drog soha eszembe sem jutott. Ők neveltek, kellene hogy ismerjenek ennyire téged. Kiben nem bíznak? Esetleg önmagukban?
2013. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!