Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sokat várok el a férjemtől...

Túl sokat várok el a férjemtől? Szerintem az lenne a minimum, hogy ezeket megcsinálja.

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk együtt, két kicsi gyermekünk van. Ő dolgozik, én még GYED-en vagyok. A szüleimnél építkezünk, rengeteget segítenek nekünk. A férjem munka után hazajön és lefekvésig a gép előtt tesped, a gyerekekkel beszélget kicsit és ennyi az itthoni tevékenysége. Rengeteg tennivalónk lenne még a tél beálltáig, például be kellene fejezni a belső szigetelést, hogy ne az udvart fűtsük, le kellene kenni az ablakokat, ajtókat, hogy ne menjen tönkre a fájuk de ő még akkor is csak a száját húzkodja, mikor arra kérem, hogy legalább a gyerekekre vigyázzon, amíg én megcsinálom ezeket a munkákat. Mindenre azt mondja, hogy ő fáradt, mert dolgozik, nekem meg itt lenne az egész nap. Most reméltem, hogy a 4 napos hétvégén kicsit tudok foglalkozni az építkezéssel, erre az előbb lelkendezett, hogy este lemegy a Balatonhoz a haverokkal és majd vasárnap este jön és úgy mellesleg megemlítette, hogy hétfőn jönnek az anyjáék látogatóba. Komolyan nem tudom, hogy mit gondol. Régen nem ilyen volt, de mióta összeházasodtunk és megszülettek a gyerekek teljesn megváltozott. Mit csináljak? Mit mondjak neki, hogy észhez térjen?
2013. aug. 16. 16:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

Menj jönnek, hogy te ne dumálj, mert otthon vagy, ő meg keményen dolgozik.

Jó 14 óra sok, de fizikai munka vagy iroda?

Nekem ez szúrja a szemem: de ő még akkor is csak a száját húzkodja, mikor arra kérem, hogy legalább a gyerekekre vigyázzon, amíg én megcsinálom ezeket a munkákat. EZ MI?


Meg mi az, hogy helyette lemegy Balatonra pihenni? Te mikor pihensz? Gondolom sosem. Valszeg betojt a felelősségtől és menekül

2013. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

Az eszem megáll!!

Fogd magad, és a gyerekeket, költözz anyukádékhoz, az anyjáékat meg lássa ő vendégül. Mond meg neki, addig haza se jöttök, amíg át nem gondolja a hozzáállását a dolgokhoz.

Ilyen pasit én páros lábbal rúgnék ki.

2013. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg akkor ő mikorra tervezi a dolgok befejezését?
2013. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Milyen családfő az, aki mikor van ezer dolog a háznál, fogja magát és nyugodt lelkiismerettel lelécel a haverjaival és otthon hagy titeket. (Legalább akkor már titeket vinne el a Balatonra, ha már nem csinál otthon semmit.) Majd ha ellátta az otthoni kötelességeit, utána gondolkozhatna a haverokon. Tüntess te is. Ne főzz neki, ne mosd egy ideig a ruháit, és te is lépj le mielőtt anyósék betoppannak.
2013. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
1-es hol olvastad a 14 órát, 2-es az anyjáéknál építkeznek. De nem baj a segítő szándék a fontos:)))
2013. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Huh félreolvastam, juj :D

1. voltam

2013. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Egy ilyen "férj" minek?
2013. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

Az 1-es és a 2-es válaszadó nem igazán értelmezi az olvasottakat.. A lényeg hogy írjanak valamit...:)

Kedves kérdező.

Ebben az ügyben csak te tehetsz lépéseket. Vagy a sarkadra állsz, és megmondod neki hogy mik az elvárásaid, és ha nem teszi meg akkor akár haza is mehet vagy befogod a kicsi szádat, és csendben mindent megcsinálsz mint eddig is.

Tudod a legtöbb férj csak akkor tudja ezeket megtenni ha rájuk hagyják..

2013. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Miért lett lepontozva szinte az összes válaszoló?
2013. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert félreolvastam, hogy 14órát dolgozik?

Ezzel a válasszal, mi a problémád: "Nekem ez szúrja a szemem: de ő még akkor is csak a száját húzkodja, mikor arra kérem, hogy legalább a gyerekekre vigyázzon, amíg én megcsinálom ezeket a munkákat. EZ MI?


Meg mi az, hogy helyette lemegy Balatonra pihenni? Te mikor pihensz? Gondolom sosem. Valszeg betojt a felelősségtől és menekül"


Hm? Tanítasz egy kicsit okoska?

2013. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!