Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon a...

Hogy mondjam el otthon a szüleimnek, h félcigány a barátom, akiről még nem tudnak? Eléggé a téma ellen vannak.

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 22:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

ma 11:33

A saját szemszögemből: Mindig azt mondtam, havernak, barátnak simán, nem vagyok rasszista, csak párnak nem választanék cigányt. Aztán úgy hozta az élet, beleszerettem. Nekem volt egy válságban lévő kapcsolat (élettárs + közös gyerek). Na (fél)cigány barátunk ezt profi módon kihasználta, a csillagokat lehazudta az égről. Elköltöztem, a gyerekem elszakítottam az apjától. A szüleimmel naponta harcot vívtam. Kiálltam érte mindenkivel szemben. Neki konkrétan arra kellettem, mint szexuális eszköz,akin kiélheti a beteg vágyait.Volt/van barátnője azóta is, akit szeret/imád, és használni sajnálná.Csak hát az érzések... Későn állt össze a kép, oda lett 3 élet... Na én nem gyűlölöm a romákat, de ha lenne egy kapcsim, ahol kiderülne, én azonnal szakítanék...

2013. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
71%
a cigányoknak teljesen más az értékrendjük, sosem kezdenék velük
2013. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%

"Nyomd màr el magad, füstös gci!! Tkrodj vissza indiába a k.va anyadat, ne rajtunk élősködj te gane cgány!!"


(az idézetből ki kellett törölnöm magánhangzókat, hogy idézhessem, különben fennakadt az automata trágárságszűrőjén. Ő kiírta szépen.)


Ezt a hihetetlen mód kulturált privát üzenetet kaptam Zümi8907-től. És a mi genetikánkba van alapvetően belekódolva az agresszió? Én voltam itt az, aki bármiylen szinten negatívan vagy kulturálatlanul nyilatkozott meg? De, ami a legszebb egy anonim oldalon, hogy Zümi8907 nem is olyan rég teljes egyetértésben állt mellettem egy másik kérdésben, és szimpatizált velem. Gyomorforgatóan szánalmasak egyesek.

2013. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Csapj rá a csődörre..
2014. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy a szüleid a téma ellen vannak, nem szabad romákkal járni mert egytől egyig az összes csak kihasznál, megaláz, kell ez? Az összes roma ilyen akit ismerek nincs kivétel, és aki ezért itt rasszistázik az gondolkodjon már el ezen, hogy hírekben is mennyiszer volt hogy cigány verte meg a barátnőjét, visszautasítás estén gyilkolt meg ilyenek. És most lehet engem rasszistázni, a cigánybűnözőket meg lehet hagyni had folytassák ezt az állat viselkedésüket. Kedves kérdező ha neked ez kell gratulálok.
2015. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Így sok év után érdekel, mi lett a sztori folytatása?
2021. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!