Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a férjeteknek,...

Ti elmondanátok a férjeteknek, vagy lerendeznétek magatokban?

Figyelt kérdés

Boldog házasságban élünk, persze voltak problémáink, de mindig sikerült megoldani őket. Van egy gyönyörű kisfiúnk is. Fél éve messze dolgozik a férjem és keveset találkozunk. A munkahelyemen van egy férfi, akivel mostanában úgy alakult, hogy elég sokat beszélgettünk, és úgy érzem, hogy egy kicsit belehabarodtam. Álmodok vele, sokszor eszembe jut, ilyenek. Tudom, hogy a férjemmel akarom leélni az életem, és eszem ágában sincs megcsalni, sőt, tudatosan kerülöm, amióta észrevettem magamon a "jeleket". Szóval túl fogom tenni magam rajta, gondolom közrejátszik az is, hogy egyedül érzem magam.


Ti elmondanátok ezt a férjeteknek, hogy van ilyen, vagy szépen csendben elrendeznétek magatokban? Nem szeretném felhúzni, vagy azt, hogy ideges, bizalmatlan, feszült legyen távol, hogy mi lesz és rámenjen a házasságunk. Viszont úgy érzem, hogyha nem mondom el, akkor már titkolózás van benne, ami közel áll a megcsaláshoz. Vagy nem?



2013. aug. 18. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szépen, csendben és magadban.

A férjedet meg várd a legnagyobb szeretettel!

2013. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hú, nem gondoltam, hogy ekkora lesz az egyetértés. Azt hittem, kapni fogok hideget, meleget. De megerősíttetetek abban, amit én is gondolok, hogy nem kell elmondanom, ha le tudom tisztázni magamban.

Fontosabb a férjem, mint ez az ember, bárhogyan is keltette fel az érdeklődésem, tudom, hogy a férjem az, akiben mindig megbízhatok, aki csodás párom és csodás apja a gyerekünknek. Szóval nincsen kétely.


Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 19. 00:59
 13/13 sanci1983 válasza:

Én a helyedben elmondanám, hiszen a férjed elviekben a legjobb barátod is.

A barát szó fogalmát gondolom nem kell feleslegesen kifejtenem.

A lényeg, hogy én elmondanám, ezzel is bizonyítván, hogy szereted a férjedet, esetlegesen ő még inkább odafigyelne rád, még bensőségesebbé téve a kapcsolatotokat.

Sajnos most én is kaka helyzetben vagyok a feleségemmel, pontosan a kommunikáció hiánya miatt. Beszélgettünk de nem mindenről és nem akkor amikor kellett volna.

Mond el neki minél hamarabb, nehogy mástól véletlenül máshogy hallja vissza a dolgokat. Nehezebb lesz bizonyítani az ártatlanságodat.

2013. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!