Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal a férjem,...

Szerintetek megcsal a férjem, vagy igazat mond?

Figyelt kérdés

Két hete átjöttem anyukámhoz a 3 éves lányommal. Most kezdek lenyugodni és átgondolni a dolgokat. Az elmúlt időszakban rengeteg olyan jel volt, ami arra utal, hogy titkolózik és más utakon jár. Pl. barátokkal voltunk és meg akartam mutatni egy fényképet nekik a telefonján. Akkor láttam, hogy zár van rajta, ami eddig nem volt (mindig is "szabad bejárásunk" volt a másik telefonjába), kértem, hogy mondja meg a kódot, és nem mondta meg, hanem kinyitotta. Hazamentünk, kérdeztem, hogy miért nem mondja meg, közölte, hogy az az ő magánszférája, semmi közöm hozzá. A facebbok jelszavát is megváltoztatta. 2 hónapja elutazott egy hétre munkaügyben. Később egy kollegája és jó barátja nem is tudott erről - azzal magyarázta, hogy ehhez a barátja munkakörének nincs köze. Aztán pár hete közölte, hogy elutazik valami motoros találkozóra, mert kell neki a kikapcsolódás. utánanéztem, és a találkozó előtt 2 nappal utazott el. Ez volt az utolsó csepp. Ő persze mindent tagad, és ki van akadva, hogy ezzel gyanúsítom. Sokminden apróság volt még (pl. elkezdett edzeni járni hetente 4x). Most eljöttünk, hogy átgondoljam a dolgokat.


Ha ennyire tagad, lehet, hogy igazat mond? Vagy most mi legyen? nagyon össze vagyok törve.



2013. aug. 18. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen le kell ülnötök beszélni, viszont az a probléma hogy vannak férfiak akik tagadnak mindent akkor is amikor már kézzel fogható bizonyitékod van ellene, neked " csak" a megérzésed. Nekem is nagyon gyanús az egy hetes kimaradása úgy hogy a kollegája nem tudott róla, ez a motoros találkozó, és a zár is a telefonján főleg úgy hogy előtte nem volt. Azt irtad, hogy 2 hete eljöttél tőle, ezidő alatt mi történt? Keresett? Próbált visszaszerezni? Vagy beszéltetek egyáltalán? Nehéz lehet most neked, főleg hogy gyereketek is van, kivánom hogy sikerüljön rendeznetek a dolgokat!
2013. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdezgetném....hadd higgye hogy elfelejtettem mindent, viszont én magam járnék utána a dolgoknak, ha elmegy valahová követném és kész! Nem mutatnám hogy nem bízok benne.
2013. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 JulesM111 ***** válasza:
12%

Ez a normális állapot, nem az, hogy a facebook jelszavát is tudod! naná, hogy megunta, hogy benne vagy folyamatosan a hátsójában.

Lehet, hogy már meg is találta azt a nőt, aki tiszteli, jól elvan vele, de mivel gyermeketek van, ezért nem repített ki a fenébe.

2013. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ismerős a dolog, az én lassan ex férjem is ezt csinálta. Megváltoztatta a jelszavát a face-n, pedig soha de soha nem mászkáltam benn, a fiam tudta neki csak. Telefont vitte mindig magával, pedig soha de soha nem néztem bele, és mindig elő hagyta. Egyre korábban ment dolgozni, ha itthon volt, állandóan a gép előtt ült, és ha csak wc-re ment, kikapcsolta a face-t. Több gyanús jel volt, a lehetőséget megkapta, hogy elmondja az igazat, többször is higgadtan őszintén kértem tőle, hogy vallja be. Tagadott, hülyének nézett. Betelt a pohár, egyik éjjel elment valahová, tudtam az email címét és ott a jelszavát, ezt korábban Ő adta meg nekem, beleléptem a face-be, és ott volt 2 oldalnyi olyan levelezés a nővel, hogy pillanatok alatt a szívem 1000 darabra tört. Akkor volt a harmadik gyerek 3! hónapos.

Kidobtam......12 év házasság, 3 gyerek, jelenleg válunk. Nagyon gyanús, járj utána! A férjem 35 éves.....

2013. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!