Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várnak el a nőktől...

Miért várnak el a nőktől sokkal több mindent a háztartással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindkét fél dolgozik(hasonló munkakör, nem kemény fizikai), mégis a férfit kímélik.
2013. aug. 21. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
A Magyar társadalom megragat a középkorban minden szempontból.
2013. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyezzetek meg, egy hétig te végzel minden házimunkát, és neki van pihenő hete, egy hétig meg csak ő.

Vagy ha ez túl hosszú, csinálhatjátok 3 napi váltásban is.

2013. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A magyarok rettenetesen konzervatívak.

De másrészről általában a nőknek magasabb az igényszintjük. Nálam is megvan ez, pont a múlt héten a párom büszkén mondta, hogy kitakarított, még a szőnyeget is (tönkrement a porszívó és ebben a hónapban nem tudunk sajna venni, szóval így kicsit macerás). És ránéztem a szőnyegre és őszintén szólva nem láttam semmi változást... szóval három nap múlva megcsináltam én is. És a három napot is nehezen vártam ki, de nem akartam megbántani :)


Mondjuk nálunk pont annyira nem gáz a dolog, mert ő viszont főz. Amit meg én nem szeretek és nem is tudok jól nő létemre. Persze ássam el magam :D De annyival jobb így, nem is erőltetem. De pontosan tudom, hogy ha feltennék egy kérdést erről, a legtöbben, főleg nők azt mondanák, hogy ez mennyire gáz, hogy nem várom haza meleg vacsorával a párom.. saját magunk szúrunk ki magunkkal :)

2013. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vannak szolgalelkű nők, akik ráadásul még kpkeményen bele is nevelik a fiaikba ezt a nézetet. Plusz sok férfi nagyon macsósnak akar tűnni, és azt hiszi, attól csorbul a férfiassága, ha el kell mosnia egy csészét...
2013. aug. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés :)

De én magasról teszek rá, hogy ki mit vár el a nőktől.

Eltartom magam, független vagyok, házimunkázok, amennyi magamnak kell,és ennyi.

Magasról tennék rá, hogy a párom minden este meleg ételt vár. Ennyi erővel én is elvárhatnám, hogy minden nap mire hazaérek a melóból vágjon fát, vigye el az autót szervizbe, tologasson bútort, cserélje ki a villanykörtéket, ha égnek, ha nem, és szereljen meg valamit, ha kell, ha nem (mindig ezeket hozzák fel, hogy a nők nem csinálják... Ezt sem értem. Nem fogok a sötétben üldögélni arra várva, hogy jön a nagybetűs férfi, akire az év 365 napján főzhetek, hogy kicserélje a villanykörtét...)

2013. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!