Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki akar használni, bosszút...

Ki akar használni, bosszút állni vagy csak egyszerűen örömét leli abban, hogy sírni lát?

Figyelt kérdés

Pár napja elég bizonytalan a kapcsolatunk, sokat veszekszünk. Reggel már célozgattunk egymásnak, hogy legyen vége, mert idegileg kikészítjük egymást néha. Este találkoztunk, illetve én mentem el hozzájuk, hogy együtt jöjjünk el hozzánk. Szóval, a kedvesem amint hazaértünk, elkezdte mondani, hogy ő gondolkozott, és én nem kellek neki. Ledöbbentem, hiszen délután még azt mondta, nagyon szeret és nm akar elveszíteni. És ő már délutántól úgy vette, nem vagyunk együtt, ezért csókolózott valakivel, de nem csalt meg, mivel szerinte nem voltunk együtt. A sírás fojtogatott, de azért kifaggattam. Tudja, mennyire szeretem. Ő is szeret, de neki ez a kapcsolat teher, és már megismerkedett valakivel. De ő úgy gondolja, egy utolsó éjszakát töltsünk együtt, vagyis hogy nálam alszik.(Persze végig vigyorgott) Feküdtem mellette az ágyban, és sírtam. 2-3 perc elteltével felém fordult, átölelt, megcsókolt és azt mondta ne sírjak, mert nagyon szeret, és azért jött, hogy kibéküljünk. És, hogy senkivel nem ismerkedett meg, senkivel nem csókolózott, és kizárólag engem szeret. Nem hittem neki, amikor közeledett, visszautasítottam. Végül is fent aludt, egész éjjel ölelgetett, reggel is azt mondta, soha senki nem állhat közénk.


Bizonytalan vagyok, hogy csak egy utolsó együttlétet akart, ami ugye nem történt meg, vagy komolyan gondolta, hogy folytatni akarja?!


Pár hete volt egy férfi, aki udvarolt nekem, kétszer találkoztunk, de elmondtam neki, hogy én szerelmes vagyok a barátomba, és senki miatt nem fogom elhagyni. Erről persze nem szóltam neki, mástól tudta meg, és emiatt gondolok arra, hogy bosszút akar állni.


2009. okt. 30. 08:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Elárulta, hogy megcsalt, aztán szexet akart még utoljárta, te pedig madár vagy, mert még így is szereted. Legyél hát a lábtörlője.
2009. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Maradj vele szerintem is!!!De mi a fenéért nyavalyogsz itt?Te egyzserűen buta vagy,megérdemeld,hogy megaláz semmibe vesz lábtörlőnek használ...stb....De hát ez jó neked nem,akkor mi a bajod?Azért tetted fel a kérdésedet,hogy alátámasszák mások a butaságodat.Aki meg mégsem azt teszi,az nem érdekel...jah,ez is egy szellemi színvonal....egymásnak vagytok teremtve:-)))))
2009. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem szálltam vitába egyikőtökkel sem, egy szóval sem mondtam, hogy nem vagyok csitri, vagy még rosszabb. De most nem ez érdekel.
2009. okt. 30. 10:48
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem ész-osztást kértem, hanem tanácsot.
2009. okt. 30. 10:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen kreténeket fogtál ki válaszadónak!

Sajnos ez az oldal tele van nagyokosokkal (is)! Osztják az észt, sértegetnek, de hogy valóban segítőkész tanácsot tudjanak adni, az már nem megy.


Könnyű azt mondani, dobd ki, üsd agyon, rúgd seggbe! Fogalmuk sincs, min mész keresztül, s nem is érdekli őket, hidd el! Ezeknek csak az a fontos, hogy ők használjanak téged lábtörőnek! Állítom, hogy otthon vagy munkahelyen pedig ők a lábtörlők! Itt meg baszogatják a másikat, csak hogy valahol kielégüljenek!!

Mindig becsúszik egy pár ilyen hülye válaszadónak...

Ne foglalkozz vele!

2009. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hagyd el és kész. Legyen benned női méltóság.

Nem bánhat egy férfi se úgy egy nővel ahogy az a féreg bánik veled. Nem vagy köteles eltűrni. Egy nő se köteles eltűrni.

Tudom hogy nehéz de lépned kell, nem engedheted hogy tovább alázzon. Állj a sarkadra és dobd ki! Vagy ő dob ki téged, s az nagyon megalázó lenne!

2009. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!