Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 vagyok,16 évesen intézetbe...

21 vagyok,16 évesen intézetbe kerültem,18 évesen elhagytam az intézetet, külföldre utaztam,3 éve semmi életjelet nem adtam. Mi lesz?

Figyelt kérdés

ha nem jelentkeztem a volt bankomnàl(nincs tartozàsom)ha nem jelentkeztem a hivatalomban,és soha em volt munkaviszonyom magyarorszàgon,illetve nincs kapcsolat csalàdommal,és hazaszeretnék 3 év utàn utazni,hozzàteszem nincs hàzam otthon,öäs az égadta egy vilàgon semmi,akkor mi a teendö?segit valaki(hivatal)

és ha terhes is vagyok?

ja és itt külföldön se vagyok bejelentve csak voltam,mig dolgoztam(fél évet)a hàrom évböl,



2008. júl. 1. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha otthon nem hagytál tartozást, se elintézetlen dolgot magad után a kutya nem foglalkozik vele hol vagy. akármikor haza mehetsz bejelentkezhetsz egy lakásba és munkát kereshetsz. ha terhes vagy már gázabb valamennyi pénzt fogsz kapni de nagyon keveset.

szerintem külföldön semmit sem fogsz kapni.

pláne hogy nem igazán volt bejelentetted.

otthon a gáz hogy ha tb-t akarsz (ami nélkül most már nem látnak el vagy ki kell fizetned) akkor vissza menöleg kikell fizetned ami nálad az utolsó iskola (vagy ha tudsz papírt felmutatni az utolsó munkahelyedröl) akkor onnantol ami kb havi 5000 Ft, így ez már szép kis összeg lesz.

ha haza akarsz menni akko keress egymunkát sürgösen akkor azt hiszem nem kell a tb-t kifizetned.

szóval inkább ne legyél terhes ha nem akarod hogy a gyreked is egy intézetben nöjön fel vagy te anya otthonokba húzd meg magad amíg ki nem tesznek és veszik el a gyereket.

2008. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

terhes még nem vagyok!!!!!!!!hazamenni sem szeretnék,csak megkérdeztem,hogyha mégis valami hasonlo történne mi a következmény.

szeretnék külföldön maradni,és dolgozni,de ahhoz hogy munkàt kapjak(nem feketén)engedélyek kellenek.az meg csak akkor lesz ha férjhez megyek,férjhez menni meg kényszerböl nem megyek. tehàt elég komplikàlt helyzetem van,de még bajban nem v.ok!

köszi a vàlaszt

2008. júl. 2. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak feketén tudsz dolgozni, akkor hogyan voltál fél évig bejelentve?
2008. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

teljesen egyszerü,az elözö baràtom,aki itt él alàirt egy papirt a hivatalba,hogy hozzàtartozom,vàllalja a felelösséget,mig együtt vagyunk,és nàla lakom...

csak sajnos ez a kapcsolat vége lett,igy nem volt tovàbb bejelentett lakcimem,és a papirok is lassan de csusztak a kezemböl

mostmàr màs a partnerem,de nem jàtszok olyat mint azelött,vàrok egy fél évet(2 éve v.ok vele)

aztàn végleg hàzassàg)igy végleg lesz papirom,és dolgozhatom

2008. júl. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!