Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar ugy, hogy nem voltato...

Volt mar ugy, hogy nem voltatok megelegedve a hazastarsatok/parotok ajandekaval?

Figyelt kérdés
Esetleg masra vartatok, vagy olyasmit kaptatok, ami nem szukseges, es nem tudtatok neki tiszta szivbol orulni? Vagy epp ugy, hogy ugy ereztetek ti tobbet adtatok?
2009. nov. 1. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
09:09!Az adok-kapok mérleg rögtön eszedbe fog jutni, amint nem kapod meg tőle a kellemes dolgokat hétvégén, vagy hétköznap. Én a férjemtől egyszer kaptam rózsát, de mikor még a hétköznapokon foglalkozott velem, tettem rá, hogy nem vesz semmit. Most már eltelt öt év, és hagyján, hogy semmit nem vesz, már engem se vesz észre. Egyébként amilyen szivesen adtam neki bármit-amíg szerettem, ugyanúgy neki is eszébe juthatott volna-ha szeretett volna. Nem a vásárlás meg az ajándék miatt, hanem mert jó adni annak, akit szeretsz. Ha nem ad semmit, előbb-utóbb a nagy szeretet is elmúlik.
2009. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy kapcsolatot nem csak az elején kell ápolgatni, hanem közben is, és nem csöndbe kell a másik mellett élni hanem fent kell tartani a másik iránti vágyat és figyelni kell a másikra. Ha már nem kapsz semmit (ajándék vagy egy kedves szó)akkor kedves utolsó azt bizony magadnak köszönheted én 7 éve vagyok a párommal és ilyen nem fordult elő hogy ne figyelne rám vagy hogy levegőnek nézzen.
2009. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

A párom amikor udvarolt, mindig eltalálta az ajándékokat. Egy parfüm, egy hajfesték, stb.

Most, hogy együtt élünk elég sokszor melléfog. ilyenkor mindig megmondom neki, hogy ez nem az én izlésem. Mindig kicseréltettem, ami nem tetszett.

2009. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Hajjaj! Esküvő előtt tiz nappal a lánynevemre csináltatta meg a névjegykártyáimat mikor tudta, hogy felveszem a nevét.
2009. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Exem pénzt adott, 20 vagy 30 ezer ft-ot, már nem emlékszem, tőlem meg szinte semmit nem fogadott el, kikötötte, hogy ne vegyek semmit, kiválasztott egy ezer ft-os mütyürt, hogy azt kéri. Én sokkal csóróbb voltam ,mint ő, egyetemista voltam, ő meg dolgozott, keresett. Na de a karácsonyt illetően szerettem volna én dönteni, ha csóró is vagyok... Összetett szitu volt, tartósan beteg is voltam, azzal érvelt, hogy legjobban pénzre van most szükségem. Kicsit elkeseredtem, mert olyan volt, hogy na akkor én már rendes ajándékot nem is kapok? Azt akartam, hogy inkább sokkal kevesebbet érjen az ajándék, de válassza ki, lepjen meg vele. Erre azt mondta, hogy nem szeret ő ajándékot venni, mert mi lesz, ha nem is fogok neki örülni? Hát szerintem ha valaki jó szívvel meg akar lepni valakit, és kimutatja az ajándékkal, hogy ismeri, figyel rá, mert nagyjából kitalálta, hogy minek örülne (márpedig ha valakik hetente többször találkoznak, csak megismeri annyira, hogy ne lőjön mellé) akkor nem hiszem, hogy az illető ne örülne. Végül kompromisszumot kötöttünk, és a városban együtt elköltöttünk a pénzből valamennyit könyvre, de azt is én választottam.
2009. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hajjaj..volt már, hogy elképesztően ötletes ajándékokat kaptam tőle, de olyan is volt bőven, hogy nem találta el az ízlésem.

Még ha nem is pont azt kapom tőle, amit szerettem volna/még ha nem is tetszik annyira, nagyon szoktam örülni az ajándékainak, mert jó érzés, hogy gondol rám.Csak nevetek magamban, ha mondjuk egy ronda sálat vesz nekem, mert szerintem ez nagyon aranyos..és attól még hordom, mert rá emlékeztet.

2009. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!