Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobom az ételt, mi lesz ha...

Kidobom az ételt, mi lesz ha anyám megtudja?

Figyelt kérdés
Anyum nem főz valami egészségesen. Sőt egyáltalán nem. Próbáltam megkérni rá, de nem érdekli. Én nagyon odafigyelek mit eszek, mostanában egyre jobban. Ha anyum pl rántott-húst, pörköltet, szilvás gombócot főz nem tudom megenni. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy mivel van tele. Amikor nem figyel vagy odaadom a kutyának, vagy lehúzom a wc-n. Lelkiismeret furdalásom van miatta, de undorodom ezektől a mű kajáktól. Magamnak főzök mostanában, rizst, valamilyen zöldséggel, vagy főzeléket. A másik probléma, hogy anyum itthonra tonnaszámra veszi az édességeket, üdítőket, joghurtokat, és mondtam neki, hogy ne vegye, mert nem eszem/iszom meg, mégis megveszi, és ha már napok óta ott van akkor balhézik, hogy minek vette meg.
2013. aug. 31. 13:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Neked a pörkölt meg a rántott hús műkaja?Gratulálok.Minek szedsz,ha nem eszed?Vagy ha szedsz is,rakd vissza,ne a wc-n húzd le,legyen már ennyi eszed....
2013. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
89%
A rántott-hús, pörkölt, szilvás gombóc egyáltalán nem mű kaja. Amúgy én ezzel úgy vagyok, hogy nagyon sokan örülnének ilyen ételnek, amitől te "rosszul vagy".
2013. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
80%
Hát kb. nem adnék neked egy falat kaját se, ha megtudnám, főleg, ha magadnak amit főzöl, ahhoz az ő pénzéből veszed meg a hozzávalókat. Megdolgozik azért a kajáért, hogy meg tudja venni, aztán te meg lehúzod a wc-n. Mégis hány éves vagy? 5?
2013. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
86%

És ha inkább eljuttatnád a kaját valaki rászorulónak?

Ne haragudj, de gondolj másokra.

Biztos van a közeledben olyan ember, aki nem teheti meg, hogy minden nap főtt kaját eszik.


/Ha más nem, koleszos ismerősnek add oda.

2013. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
87%

Miért kell kidobni? Megeszi anyud, vagy más a családból!

Te mit eszel? Ezekből is lehet enni, egy keveset, nem árt meg!

Biztos nem kapnál enni, ha megtudnám, hogy kidobod!!! Tudod te mennyibe kerül a hús meg minden???????

2013. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
68%
Mindennap ezt fõzi neked, mert akkor igen meg lehet unni. Viszont ha kidobod, az már eléggé sértõ, már csak azért is, mert sok gyerek éhezik.
2013. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
98%
Édesség helyett kérj gyümölcsöt ( mond meg neki, vagy kísérd el a boltba) a joghurtból natúrt kérj! az egészséges. Ha anyud nem az előre elkészített és fagyasztott cuccokat főzi akkor az sem egészségtelen. Beszéld meg vele, vagy mond meg, hogy neked ne vegyen, majd te megveszed magadnak...
2013. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
81%
Na, te se voltál ott amikor az észt osztották. Amiket te felsoroltál, azok egyáltalán nem mű kaják. Műkajának a hamburgert és társait szokás hívni. Annyit szedjél amennyit megeszel, ha meg végképp nem tetszik, akkor egyáltalán ne szedj és kész. Amit meg nem eszel meg, azt vagy rakd el későbbre, vagy tedd vissza.
2013. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
75%
Megint egy unatkozó kis tini írogat. Van egy hatalmas ötletem!!! Takarodj dolgozni, és vedd meg magadnak a kaját ami megfelelő az igényeidnek. Ha nem akkor helyzed súlyba a szád.
2013. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
84%

Tudod mi a műkaja? A mekis vacakok!

Hány éves vagy?

2013. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!