Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetkót csináltattam, anyám...

Tetkót csináltattam, anyám viszont agyonüt, ha megtudja. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A szívem alá pár centivel csináltattam egy repülőt,alá pedig feliratnak: "Voltam keleten,jártam nyugaton,déli legelőn,északi ugaron,sorstalan utakon,fejvesztve kutatom őt,nem tudom,hol lakom.

Nagyon ideges lesz,hogy mondjam el?


2013. ápr. 1. 18:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Apum megengedte,de anyumtól meg se kérdeztem,mert úgyis azt mondta,volna,hogy nem.
2013. ápr. 1. 18:22
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért kéne neki meglátnia? Ha a szived alatt van, az nem egy látható hely. Az én lányomnak már 4 hónapja volt, mikor véletlenül megláttam, de már nem tehettem semmit.
2013. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
16 és fél. Nyárig még rejtegethetem,de nyáron fürdőruhában úgyis látni fogja,és nem tudom,hogy akkor lenne-e idegesebb,vagy most. :S
2013. ápr. 1. 18:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy most lenne idegesebb amíg friss a tetkó. Érvelj majd azzal, hogy ez egy olyna helyen van, amit ha akarsz látják a többiek, ha akarod, akkor nem, és hogy emmiatt senkinek nem lesznek veled szemben előitéletei. Nekem is van 2 tetoválásom /37 éves nő vagyok/ , és a mostani munkahelyemen véletlenül látták meg, ahol már 6-odik éve dolgozom, és azt mondták, soha nem hitték volna, hogy tetkóm van... és le lett zárva az ügy.
2013. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem most csináltattam,kb már egy hete,nem fake a kérdés!!
2013. ápr. 1. 18:30
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Majd mondod h alkoholos filc, csak ùjraírod fürdés után h ne kopjon le. Komolyan add ezt elő és ragaszkodj hozzá!
2013. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,szerintem majd egy nyugodt pillanatában elkapom,és közlöm vele. Először az alkaromra akartam csinálni, de pont az előítéletek miatt csináltattam olyan helyre,ahol takarásban van.
2013. ápr. 1. 18:32
 8/20 A kérdező kommentje:
Hahaha xD
2013. ápr. 1. 18:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki hogy "anya, szülinapodra rendeltem neked egy tetkót, de először rajtam néztük meg, hogy mutatós-e " :)
2013. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igazából azért tetováltattam ezt magamra,mert egész gyermekkoromban költözködtünk egyik helyről a másikra, nemrég elváltak,2 otthon, és magaménak érzem ezt a szöveget. Lehet inkább mégsem mondom el neki,vagy nyáron azt mondom henna.
2013. ápr. 1. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!