Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek olyan házaspá...

Mi a véleménytek olyan házaspárról akik azt mondják dolgoznak csak a hétvégéjük tudják együtt tólteni kettesben meg az ünnepek és ezért nem mennek sehova és ném fogadnak látogatókat?

Figyelt kérdés
Rokonok pl karacsonykor se jónnek nem is lehet menni jozzajuk
2013. szept. 1. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tök igazuk van. Ha nekik így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá. Nyilván ez függ a rokonokkal való kapcsolat milyenségétől is. Nekem is van több olyan rokonom, akikkel max egy évben egyszer találkozom, és még azt is sokallom. Púp a hátamra. Valahogy így lehetnek ők is ezzel.
2013. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Mi is részben ilyenek vagyunk. Mióta sokat dolgozunk, tanulunk (együtt élünk) nagyrészt lecsökkent a barátokkal való találkozások száma. Persze sokszor találkozunk velük is de csak és csakis akkor ha úgy érezzük már voltunk eleget együtt mi is és kipihentük magunkat. Az első a "mi".
2013. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is kiiktattam a rokonságot! Csak a gyerekek és kész! Ha megsértődnek,sértődjenek meg! Nem érdekel! :)
2013. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mi sem vagyunk nagy társasági életet élők. ha valakivel találkozni szeretnék, akkor beülök vele egy sörre vagy kávéra, elmegyünk sétálni, ilyesmi.

nekem a lakásom olyan szinten a magánszférám, h csak a legközelebbiek tehetik be a lábukat, de ők sem napi szinten.


ha nekik ez a normális, a másnak semmi köze hozzá.

2013. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!