Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 év múlva elmondanátok...

20-30 év múlva elmondanátok ha ovodás korotokban zaklatott fogdosott volna a keresztapátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2013. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Én már óvodás koromban elmondtam volna, még ha meg is fenyegetett volna, mert tudtam, hogy anyukám mindentől megvéd.
2013. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Inkább akkor kellett volna szólni. Én ovis koromban azt is elmondtam, ha valaki jobban megbámult.
2013. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Még akkor elmondtam volna. Szerencsére nem voltam életképtelen hülyegyerek, aki hallgat. Meg voltak az ilyenek tanítva időben.
2013. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 4-es, ha egy gyerek erről hallgat, az nem azt jelenti, hogy életképtelen "hülyegyerek". Vagy azért hallgat, mert fél és szégyelli a történteket vagy azért, mert sajnos azt hiheti, hogy ez rendjén való. Úgyhogy ha ténylegesen nem is, de gondolatban most kérj elnézést az érintettektől, mert állati sértő és gyökér voltál.
2013. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi év után már nem mondanám el senkinek, sőt nem is foglalkoztam volna az üggyel. Rég feledésbe merült volna..
2013. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6 os az a baj hogy ezt nem lehet elfelejteni.az ember tudatalattijába ez nagyon mélyen beépül és mindig előjönnek ezek a sebek
2013. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

ma 20:10


Hát azért nem mindenki így éli meg!

Mit okoskodsz?

Veled történt ilyen?


Belőlem még most is előjön,senki sem tud róla,hogy a nagybátyám annak idején molesztált,4 éven keresztül nyugtatókat szedtem,öngyilkossági kísérleteim is voltak fiatalabb koromban.....most úgy ahogy stabil vagyok lelkileg,idegileg de elfelejteni sosem fogom...azóta elhunyt az illető

2013. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ki kell mondani. Ha másnak nem, de egy pszichológusnak vagy legalább a párodnak mindenképpen.


Egyszer engem is összefogdostak meg odadörgölték a hímtagjukat villamoson. Sokáig senkinek nem mertem elmondani, senkinek. A szüleimnek még mindig. De elmondtam a páromnak, mert tudtam, hogy hatással van rám, ha el akarom felejteni, ha nem, és ezért neki tudnia kell róla.


Ki kell mondani ezeket, a legrosszabb spongyát vetni rá, és hagyni, hogy alattomosan emésszen fel.

2013. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem tavaly decemberben fogdosott keresztapám.

Bár én már 21 vagyok de én is nagyon szégyellem magam a történtek miatt.

Egy kis óvodás gyereknél még rosszabb :S

Pszichológusnak mindenképpen mondd el!

Én voltam pszichológusnál de nem segített :S 21/L

2013. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!