Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Zavarja a volt...

Mi a megoldás? Zavarja a volt párom, ezért szakítani akar?

Figyelt kérdés
Bonyolult, de röviden. Mind a ketten elváltunk, én el is költöztem, ő még nem, a gyerek miatt. Gyerekem apjára féltékeny. Nem találkoztak még, de hallott róla. Nagyon rosszul esik tőle, hogy ennyire zavarja. Nem miatta váltunk el, más oka volt. De van a gyerek,aki szereti az apját, és sokat beszél róla. Engem is zavar, hogy még az exel lakik együtt, de megbeszéltük, hogy hamarosan összeköltözünk. Így nem tudom, hogy mi lesz. Létezik, hogy egy ilyen dolog miatt legyen vége? A promléma még az is, hogy én a volt párommal nem igazán jöttem ki, történtek durva dolgok. Nem tudunk még most sem normálisan megbeszélni mindent. Ők meg igen, meg tudnak beszélni mindent. Ennyire kell nézni milyen volt az előző kapcsolatom? Sajnos nem jól sikerült. Nem tudom mit tegyek ha ez a dolog ennyire zavarja.
2013. szept. 3. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ő féltékeny arra az emberre, akikkel történtek durva dolgok, és akivel nem is szívesen beszélsz, de nem is éltek együtt. Te viszont nem lehetsz féltékeny a nőre, akivel együtt él, mindent megbeszélnek, stb.

Neked tenne szívességet, ha lelépne. Majd max. megpróbáljátok egy év múlva, mikor már nem lesz akkora körülöttetek a zűrzavar.

2013. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem durva a féltékenysége, akkor nem olyan nagy bűn az, ha kicsit féltékeny. Van aki ilyen típus. Amíg csak megjegyzi, és nem hőbörög miatta, addig nincs nagy gond, nézd el neki, és fogadd el így. Csak ezért kár lenne szakítani, ha egyébként meg szeretitek egymást. Azt a kis időt már kibírjátok, és utána már minden sokkal jobb lesz,k ha már együtt fogtok élni. Kitartás.
2013. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy engem bűntet ezért, látom ,hogy nagyon zavarja ez az egész, és nem tud velem normálisan viselkedni, elhidegülünk. Én meg próbálok mindent, de egyszerűen hiába. Nagyon szeretem, de most azt látom rajta, hogy hiába minden. Lehet nem szeret már annyira, és tudat alatt engem akar hibáztatni, olyan dolgok miatt, amiről nem is tehetek.
2013. szept. 3. 09:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik,a párod nagyon kettős mércével méri a dolgokat.Ő együtt él az exével,te ezt a helyzetet tolerálod,elfogadtad,tőle is elvárhatnád,hogy ne legyen alaptalanul féltékeny.Tisztázzátok ezt a problémát még időben!Ha tudja kezelni a féltékenységét,akkor megoldható ez a gond.
2013. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő féltékeny a te lezárt és rossz rossz kapcsolatodra.

De ő még mindig a feleségével él.

Ennek nem sok értelme van.

Lehet, hogy el akar hagyni, mert rendeződni látszik a kapcsolata a feleségével, csak fél a szemedbe mondani és a legjobb védekezés a támadás

2013. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy várjatok ezzel az összeköltözéssel, had tisztuljanak le a dolgok, főleg a párodnál. Ha szakítani akar, akkor annak más oka van, kizárt, hogy az exed zavarja, ez csak duma.
2013. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerinte az ex még szeret engem, és mivel nem tudjuk megbeszélni a problémáinkat a gyerekkel kapcsoaltban, jobb lenne ha visszamennék hozzá. Sajnos, hogy nem tudjuk megbeszélni, mert más ember, már beletörődtem, hogy ilyen, nem változik. De én most mit csináljak ezzel? Én nem szeretem! Arról nem tehetek, hogy ő úgy látja akar még valamit, bár szerintem nem, ezt is csak bebeszéli magának.
2013. szept. 3. 09:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jót nem jelent ez a történet. Csöbörből vödörbe esel, ha nem rosszabb. Téged büntet azért mert volt egy szar kapcsolatod, ahelyett hogy szeretne és feledtetné veled az elmúlt rossz dolgokat. Én biztosan nem költöznék össze ilyen férfivel, már csak azért sem, mert már megtettem, és nyolc év együtt élés után jöttem rá mekkora barom voltam. Persze a szerelem vakká tesz, tudom, de ha igazán őszinte vagyok magamhoz mindig is tudtam hogy ennek a kapcsolatnak nem lesz jó vége, csak nem akartam az eszemre hallgatni. Jól gondold át, nehogy te is így járj.
2013. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Abba nem gondoltál bele, hogy valószínűleg önmaga viselkedését vetíti Rád ? Pontosan őrá jellemzőek ezek a dolgok, amiket Rólad állít.
2013. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus "bagoly mondja verébnek" sztori!
2013. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!