Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Zavarja a volt...

Mi a megoldás? Zavarja a volt párom, ezért szakítani akar?

Figyelt kérdés
Bonyolult, de röviden. Mind a ketten elváltunk, én el is költöztem, ő még nem, a gyerek miatt. Gyerekem apjára féltékeny. Nem találkoztak még, de hallott róla. Nagyon rosszul esik tőle, hogy ennyire zavarja. Nem miatta váltunk el, más oka volt. De van a gyerek,aki szereti az apját, és sokat beszél róla. Engem is zavar, hogy még az exel lakik együtt, de megbeszéltük, hogy hamarosan összeköltözünk. Így nem tudom, hogy mi lesz. Létezik, hogy egy ilyen dolog miatt legyen vége? A promléma még az is, hogy én a volt párommal nem igazán jöttem ki, történtek durva dolgok. Nem tudunk még most sem normálisan megbeszélni mindent. Ők meg igen, meg tudnak beszélni mindent. Ennyire kell nézni milyen volt az előző kapcsolatom? Sajnos nem jól sikerült. Nem tudom mit tegyek ha ez a dolog ennyire zavarja.
2013. szept. 3. 09:03
1 2
 11/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Megpróbáltam beleképzelni magam a barátod helyzetébe, de sehogy nem stimmel a viselkedése. Én a gyerekemet és az anyját választanám, akkor is ha te jobban tetszel. Ha viszont nem jelent semmit már az asszony és szerelmes vagyok beléd, mielőbb véget vetnék a kapcsolatnak, hogy veled lehessek. Szerintem ő kifelé táncolna ebből a kapcsolatból, csak nem meri mondani, azért talál ki ilyen hülyeségeket, hogy ne ő legyen a hibás. Nézd természetesen tévedhetek is, de ennek a dolognak a végére kell járj, mégpedig hamar.
2013. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan osztom 9-es véleményét.

Olybá tűnik, neki van e téren takargatni valója.

Nézz egy kicsit a körmére, de ne vegye észre.

2013. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek van előző házassága, szerintem nem kéne ennyire túlspirázni ezt a sztorit. Elváltatok mindketten, mert egyikőtöknek sem volt jó. Most együtt vagytok, jól vagytok, szeressétek egymást és a közös jelent. Foglalkozzatok a jövővel, hagyjátok a múltat. Próbáld meg erre rávezetni a párod. Nyilván azért váltatok el, mert már nem működött, tehát ha féltékeny ha nem az exedre, vele akkor se fog már működni. Akkor inkább ne legyen féltékeny, hanem foglalkozzon veled :) Az meg természetes, hogy a közös gyerek miatt közötök marad egymáshoz és kapcsolatot kell hogy tartsatok. Egy normális felnőtt embernek ezt meg kell értenie.

Próbálj meg minél közömbösebben beszélni az exeddel, ha nincs ott a gyerek meg se említsd. A pároddal meg legyél nagyon kedves, figyelmes, mutasd ki a szereteted. Érzékelje hogy nálad már ő van az első helyen, az exed pedig réges rég a múlt.

2013. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 3. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!