Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen családi...

Szerintetek ez milyen családi helyzet? Jó vagy rossz a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ismerőseimről van szó, eddig álompárnak tűntek, de most megtudtam róluk, hogy tulajdonképpen csak egymás mellett élnek mióta megszületett a gyerekük 7 éve. Régi barátok, becsúszott egy gyerek, "együtt" maradtak, közben mindkettő folyamatosan félrejár. Piszok gazdag mindkettő, szóval nem a pénz tartja össze őket, bár a pasinak több van ez igaz, de a nő is simán 7jegy szám körül keres ahogy én sakkozom. Barátként tekintenek egymásra. Testiség sincs köztük ahogy hallom, szóval tényleg nem értem miért élnek együtt.

Tudom, hogy nem az én dolgom. A gyerek is jó hangulatban nő fel, ezt nem kétlem, mert jól megvannak így, csak nem látom az értelmét. Mi lesz ha kiderül hogyan nőtt fel? Ti nem lennétek gyerekként csalódottak? Hogyan adják így át a szerelem jelentőségét?



2013. szept. 4. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne színjáték? Ha egyébként JÓL megvannak, nincsenek veszekedések, tisztelik egymást, foglalkoznak a gyerekkel, és az anyagiak is rendben vannak, akkor én ebben nem látok problémát. Szerintem a gyerek pont lesz@rja, hogy kefélnek-e a szülei vagy nem. Azért a családok nagy százalékában a szülők közt inkább van szeretet mint igazi szerelem, sőt nagyon sok gyerek úgy nő fel, hogy a szülei házassága konkrétan sz@r. Szerintem ha a gyerek ebben nő fel, akkor nem fogja hiányolni a szülei kapcsolatából a szenvedélyt, ugyanakkor ez nem lesz hatással a saját magánéletére.
2013. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha jól érzik magukat, kiegyensúlyozott a kapcsolatuk, kellemes a hangulat, akkor végül is miért ne? Mindenki úgy él, ahogy szeretne, ha ezzel nem bánt vagy veszélyeztet másokat. Ha ők a nyitott házasságban találták meg a boldogságot, akkor abban. Majd ha már nem felel meg nekik, akkor változtatnak rajta. Nem az a normális, amit a többés követ, hanem az, amiben adott ember jól érzi magát.
2013. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát...végülis szerető családban nő fel a gyerek,mert nyilván nem utálják egymást a szülők,ha ennyi ideig együtt maradtak. Még ha csak baráti is a viszonyuk... Mert mégis miben különbözik egy jó baráti kapcsolat egy szerelmi kapcsolattól? Nincs meg a "kémia",nincs testi kapcsolat. A gyerek meg ebből mit sem lát egy szerelmi kapcsolatban,szóval neki nem oszt,nem szoroz.

Vannak ennél sz*rabb családok is...

Az én szüleim kapcsolata nem igazán a szerelemről szólt,mert rossz volt a kapcsolatuk,el is váltak... De én mégis ismerem a szerelmet:)

22L

2013. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez sokkal jobb mintha marnák egymást a szülők. biztosan van köztük szeretet, különben nem lennének együtt.

nem lennék csalódott, ugyanis nekem úgy lépett le apám még csecsemő koromban, h vissza se nézett.

2013. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!