Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy tényleg...

Túlreagálom, vagy tényleg kissé bunkó volt?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik a dolog, hogy a múlt héten tönkrement a fülhallgatóm. Bárhová megyek, mindig be van dugva a fülem, nem bírom ki zene nélkül. Természetesen ettől még szabályosan, óvatosan közlekedek, nem úgy, mint a fülesesek 80%-a. Kértem a páromat, hogy fizetésig adja már kölcsön az övét, úgysem használja. A telefonjához való rendes headset, ott lóg egy akasztón már két éve, mióta a telefonja megvan, állítása szerint soha nem is használta. Azt a választ kaptam, hogy hááát ő nem is tudja, akkor azt se(!) kapná már vissza épen, mert ő eddig akármit kölcsönadott, mindenét tönkreb_aszták.

Ez igaz is, de nem én! Én még soha semmijében nem tettem kárt, egyetlen alkalmat kivéve, amikor a kávéfőző kiöntőedényét elejtettem és eltört (bár akkor is részben ő volt a hibás, mert csiklandozott), de azt is megvettem még aznap. Az, hogy mások, meg az előző női mennyire nem vigyáztak a cuccaira, szerintem nem az én hibám.

Nagyon rosszul esik, szerintem kifejezetten bunkó volt. Nem tudom, hogy most ezt túlreagálom-e, vagy jogos a bántódottságom. Mindenesetre nem hisztizek, de szomorú vagyok, és el sem nagyon tudom rejteni, így állandóan kérdezgeti, hogy mi a baj. Mondtam már neki, hogy rosszul esett a beszólása, erre kiröhögött, hogy menjek már, na de komolyan, mi a baj...


2013. szept. 4. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Mint az ovisok.


Kérted, nem adta. És? BEnne volt a pakliban, nem? Vagy adja, vagy nem. Ez van.

Más kérdés, hogy nálunk ilyen kérdés elő se kerülne, ami az övé, az enyém is és fordítva.

2013. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
"Joey nem ad a kajájából." Nekem volt ismerősöm aki pl. könyvet nem adott soha senkinek kölcsön. Mindenkinek megvan a maga dilije, hétvégén fizetés, bírd ki addig zene nélkül.
2013. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Egy fülhallgató 800 ft. Menj és vegyél egyet, ha ennyire nem tudsz nélküle élni.
2013. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem a jövő hétvégén lesz fizetés, és a múlt héten ment tönkre. Egy 800 Ft-os fülessel meg nem megyek sokra, nem fél évig akarom használni.

Elég rosszindulatúan álltok hozzá ti is, már nem azért. NEM kell velem egyetérteni, de normálisan is le lehet írni, ha nem értetek egyet velem...

2013. szept. 4. 14:23
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is bunkó volt.

Nem azért mert nem adta kölcsön,hanem mert máshoz hasonlitott.

Párom egyszer csinálta ezt,visszaszóltam,hogy majd este szex közben én is hasonlitgatni fogom a farka méretét,megnézzük neki hogy esik,azóta nem csinál ilyet.


Mondd meg neki mi bajod,mert így csak a hisztit látja.

2013. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg bunkó volt.

Ha nem adja oda, rendben, de ilyen indokkal... elég furcsa. Egy fülhallgatót nem bíz rá arra, akivel együtt él??

2013. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

egy fülhallgatót el kell kérni attól, akivel együtt élsz? és ha nem adja, meg kell sértődni és vadidegeneknek elmesélni? Mondj akármit, ez gyerekes.

Ahogy az is, hogy nem bírod ki egy hétig füles nélkül.

2013. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Mindketten baromi gyerekesek vagytok. Ő nem bunkó, irigy. De hát ezzel nem tudsz mit csinálni.. megszoksz vagy megszöksz. Te viszont túlreagálod. Elárulom neked, nálam a 10ezres füles is tönkre megy fél év alatt. Pont ezért veszek 800 forintosat. A legutóbbit 2 éve vettem. Ha vigyázol rá, nem megy tönkre. De addig igazán vehetnél egy ilyet, ha annyira nem bírsz ki 1 hetet, aztán veszel egy drágábbat, ez meg jó lesz tartaléknak a legközelebbi ilyen esetnél. Mit kell ezen problémázni?
2013. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Fülhallgatót én sem adnék kölcsön soha. Nem higiénikus, pl. fülzsír.
2013. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt bunko. Par napt ki kellene bírni zene nelkul, gondolom nem csecsemo vagy, aki nem tud elaludni altató dal nelkul.....
2013. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!