Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy ez tényleg...

Túlreagálom, vagy ez tényleg idegesítő?

Figyelt kérdés
Együtt élünk szeptember óta a parommal, én 20n ő 30f. Néha el kell utazzak 3-4 napra a nővéremhez, de ilyenkor főzök neki előre. Ahelyett, hogy azt enné meg, mindig átmegy az anyjához enni, meg van, hogy ott van egész nap. Nem is zavarna a dolog, ha amúgy tartanák a kapcsolatot. Ingyen beszélnek mobilon, de volt, hogy 3 hétig sem telefonált az anyós. A párom fel szokta hívni őt, meg áthívni, de rendszerint ezt ő valamilyen okkal lemondja. Így, hogy nemigen tartják a kapcsolatot, engem eléggé zavar, hogy amint kiteszem a lábam otthonról, Ő egyből rohan az anyjához. Jogos ez vagy túlreagálom?
2013. jún. 5. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem értem hogy miért zavar, ha az anyjával találkozik. azért, mert amikor együtt vagytok, akkor meg nem érdekli? de mi ebben a logika? nem értelek
2013. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmüen túlreagálod.


Az anyós valamiért veled nem akar találkozni, a párod meg nem akar egyedül hagyni, ha otthon vagy, hogy elmenjen az anyjához.


Amikor egyedül van, akkor sem téged nem kell otthonhagynia, sem az anyját nem kell veled összehoznia.


Ha több napra elmégy otthonról, fölösleges elöre föznöd (eleve hülyeség, mert egy felnött ember nem hal éhen 3-4 nap alatt, ha nincs elöre készitve kaja), inkább örülj, hogy az anyjánál van addig.

2013. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon is örülnék ha addig az anyjához menne.. inkább mint szétinni az agyát, vagy nőzni, vagy hasonló.
2013. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem. Nem tök mindegy, hogy mikor találkozik az anyjával? Legalább míg nem vagy itthon, nem piálni megy el a haverjaival. Én ennek csak örülni tudnák.
2013. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ha az idegesít, hogy te főzöl, mégis anyukához megy, akkor ne főzz.

Ha az, hogy átmegy az anyjához, akkor nem értem, hogy amíg te nem vagy otthon, miért nem tök mindegy, hogy mit csinál addig?

2013. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy az anyósok féltékenyek menyükre!!!
2013. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy túlreagálod...
2013. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Mit zavar az téged, hogy ha nem vagy otthon, akkor a férjed az édesanyjával tölt időt? Meg nála eszik. Ha meg tudod, hogy úgyis nála eszik, akkor nem kell főzni előre, így nem is kell megsértődni azon, hogy nem azt eszi, amit te főztél.
2013. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod. Az eslő ilyen alkalom után már nem kell neki főzni.

Lehet, hogy a munkahelyéről telefonál vagy hazaúton vagy amikor te a wc-n ülsz stb. Nekem a férjem nem szokott beszámolni róla, hogy aznap kivel és mit beszélt telefonon.

2013. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is túlreagálod.Legközelebb ne főzz neki,oszt' csókolom!
2013. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!