Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ünnepeljük igy együtt a...

Hogy ünnepeljük igy együtt a karácsonyt?

Figyelt kérdés
a barátommal már majdnem egy éve együtt vagyunk. nincs gondunk egymás családjával mindenki mindenkivel joban van/ mármint a szülök nem ismerik egymást/ de nem egy városban lakunk és ugyan akkor lesz a vacsora és az ajándékozás... én szivem szerint ott is lennék meg örülnék ha ö is itt lenne nálunk. jah és karácsony este 100% h dolgozni fog 9től. a szeretet ünnepén együtt szeretnék lenni azokkal akiket szeretek de igy nemtudom h mi lesz. v még korai a baráttomal és a szüleivel is ünnepelnem?
2009. nov. 2. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy a Szentestét mindenki otthon töltötte. Másnap ebéd nálunk, vacsora meg a barátoméknál. És nem volt veszekedés, hogy kinél legyünk.
2009. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi kamaszkoromban úgy csináltuk, hogy 24-én család, ilyesmi és olyan este 9 után találkoztunk. Mondjuk Ő a szomszéd házban lakott :) A báttyám is igy csinálta, Ő is 9 felé ment át a barátnőjéhez. Mindkét család mindenképp akarta, hogy menjünk 24-én is.

Ha van a barátodnak autja, akkor menjen át érted, vagy hozzátok. Ha jó a kapcsolat, akkor nem jelent szerintem problémát a szülők részéről.

2009. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mármint autója. :)
2009. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal 2 éve vagyunk együtt de sajnos még mindig nem sikerült közös otthont kialakítanunk. Mi tavaly is úgy csináltuk hogy a szentestét mindketten otthon töltötük és másnap mentem hozzájuk ebédelni, utána pedig ő jött hozzánk délután és 26-án nálunk volt az ebéd.

Nem a legjobb megoldás de sajnos nem tudtunk mást kitalámi, persze jobban örültem volna ha együtt tudjuk tölteni a szetestét de sajnos úgy néz ki ez még idén sem fog sikerülni:(

2009. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még van idő lehet h sikerül mégis valahogyan megszervezni
2009. nov. 2. 15:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajna a család is elég nagy, illetve "szétszórt", így még nehezebb. 24-én általában itthon vagyunk, szűk családdal, megvacsorázunk, ajándékozunk, aztán 25-én papámnál ebéd, 26-án mamámnál, két ünnep között rokon látogatás 300 km-re... Így tulajdonképpen sosem karácsonyoztam együtt a párommal, ami szomorú, de sajna mindig így alakul. Vagy 23-án vagy 24-én este szoktunk együtt aludni, amikor megünnepeljük a mi kis karácsonyunkat is, aztán délelőtt mindenki haza, és irány a dolgára... Úgy gondolom kétfelé nem tud senki szakadni, de nem is hinném hogy sértődés lenne ilyesmiből. :)
2009. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Édes istenem!! Csak karácsonykor lehet együtt lenni??? Ez egy ugyanolyan közönséges nap minta többi, ne legyetek már divatbohócok!! A kínaiak azt se tudják mi az a karácsony, az európainak meg gőze sincs a holdújévről!!


Az év 365 napból áll nem - 1 ből!!


Én mindíg is rühelltem mert egy bazinagy képmutatás az egész!! Ezen a napon oylan emberek vigyorognak egymásra meg vágnak jóképet mindenhez akik az év többi napjában le sem sz@rnák egymást!! Amúgy is milyen bénák már a magyar ünnepek, a szilveszter is 1 napos banyek, 1 nap alatt mit lehet megünnepelni? a Holdújév ünepe 2 hétig tart, mindenki rizspálinkától fetreng és nem látni a füstölőktől meg a petárdáktól!!

2009. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
52%
off: hát én ezt megse merném kérdezni:D Bátyám mentős, én szakács (Anyám is a vendéglátásban dolgozik).. meló van mindig.. :) lehet hogy akkor is az lesz..
2009. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

23-án karácsonyozzatok közösen. Menjetek el valami elegáns, kiöltözős jó étterembe.

Mi is így fogjuk.

2009. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Mi 2 éve vagyunk együtt. Úgy csináljuk, hogy 24-25-26-án mindketten a szűk családdal vagyunk, ki-ki otthon (lévén, hogy 230 km-re lakunk egymás családjától), aztán 27-én mind2en visszamegyünk a közös lakásunkba, és ott ünnepelünk. Egészen újév napjáig :)

Persze, ez sem tökéletes, de ő ritkán látja a családját (messze dolgozik tőlük) én meg egyetemista vagyok, tehát nem közölhetem a szüleimmel, hogy sorry, most nem mennék haza.

2009. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!