Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ünnepeljük meg azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünnepeljük meg azt hogy 6 hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Neki is és nekem is ez eddig a legkomolyabb kapcsolatunk, tudom hogy nem sok, de nekem eddig nem volt komoly és neki sem.

Hová vigyem el milyen programot találjak ki, lányok ti minek örülnétek ?


előre is ksözi !

21F


2011. szept. 30. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljetek egy jót! :)
2011. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vacsi, virag, szex.

Esetleg a sorrendet is felcserelheted...

2011. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jubilee ***** válasza:
Virággal nekem minden alkalommal lehet örömet szerezni. Elviheted esetleg vacsorázni egy meghitt helyre, vagy sétálhattok a naplementében. Írhatsz neki egy szép verset vagy levelet, amiben leírod az érzéseid iránta. Nem kell feltétlenül költségekbe verned magad ahhoz, hogy a lánynak örömet szerezz! (31N)
2011. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, én is ilyesmikre gondoltam, csak kellett egy kis megerősítés ! :)
2011. szept. 30. 12:03
 5/5 BlackSword ***** válasza:
A hat hónap az ugye fél év... szóval ha nem akarsz sablonos lenni, akkor erre a témára hegyezd ki a programot... Most csak egy példa Rendelsz egy 4 évszak pizzát, veszel számos gyertyát 1-6 ig mindből kettőt... És mint az órán kirakod a pizza szélére csak tükrözve... És amikor bejön a lány, akkor leoltod a villanyt, csak a gyertyák égjenek, szóljon valami lágy zene, és állj elé egy rózsával...
2011. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!