Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ünnepeljük igy együtt a...

Hogy ünnepeljük igy együtt a karácsonyt?

Figyelt kérdés
a barátommal már majdnem egy éve együtt vagyunk. nincs gondunk egymás családjával mindenki mindenkivel joban van/ mármint a szülök nem ismerik egymást/ de nem egy városban lakunk és ugyan akkor lesz a vacsora és az ajándékozás... én szivem szerint ott is lennék meg örülnék ha ö is itt lenne nálunk. jah és karácsony este 100% h dolgozni fog 9től. a szeretet ünnepén együtt szeretnék lenni azokkal akiket szeretek de igy nemtudom h mi lesz. v még korai a baráttomal és a szüleivel is ünnepelnem?
2009. nov. 2. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg első évben külön voltunk 24én de borzasztóan éreztük magunkat, azt mondtuk soha ilyet, azóta egyik évben az ő szüleinél vagyunk szenteste másik évben az enyéméknél, és ez így már 12 éve, azóta összeházasodtunk gyerekek születtek de ez megmaradt mert bevált.
2009. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


hát sztem a karácsony nem divatbohocság... sztem az a divatbohoc aki magyar létére kinai ünnepeknek hodol... hát nemtom mennyivel jobb részegen fetrengeni idegenek között 2 hétig mint egy napot jó hangulatban a kedveseddel és a családoddal tölteni.


másik kommentelönek:

hát sajnállak amiért karácsonykor nem lehettek mind együtt, de lásd be h a ti helyzetetek nem az átlag h mentős v tüzoltó v rendör v akármi akiket berendelhetnek dolgozni karácsonykor. a barátom is dolgozik de csak vacsora és ajándékok után és nem értem h miért ne tehetnék fel egy ilyen kérdést. sztem több mindenkinek gondja az h hogyan ünnepeljenek.

2009. nov. 9. 00:58
 13/14 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Nem azért mondtam hogy meg se mertem volna ezt kérdezni hogy leszóljam a kérdést. csak magamból indultam ki és bátorkodtam leírni ezt a pár sort:D

-Üdv, a szakács:)-

2009. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
jah akkor jol van. én ugy értettem. elnézést
2009. nov. 22. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!