Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van családegyesítő ötletetek?...

Van családegyesítő ötletetek? 6 éves koromban elhagyott engem anyukám is és apukám is.

Figyelt kérdés
azóta a mamám nevel engem. Most 26 éves vagyok. Nagyon szeretném ujra összehozni a családot, nem csak a szüleimről van szó, hanem az egész rokonságról. Mindenki szétszéledt. Van ötletetek hogy mit tehetnék? Bármire képes lennék.

#család #családegyeítés
2013. szept. 5. 18:31
 1/6 Kócos boszorkány ***** válasza:
Azt írod, hogy a szüleid elhagytak. Sajnos ebből kiindulva nem látom sok esélyét, hogy összehozd őket. Bár tudom, hogy nehéz, mert az én apám is lelépett és sz@rik rám.
2013. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kedves első.. Gondolom a kérdező nem úgy akarja összehozni a szüleit, hogy újra édes kettesben legyenek boldogan, hanem csak szeretné megismerné, újra látni a nagy családot. Szülők, nagyszülők, nagynénik, nagybácsik, unokatestvérek..


Kedves kérdező. Szerintem nehéz vállalkozás lenne a részedről, és tartok tőle, hogy össze sem jönne a találka.


Azt szokták mondani hogy a nagy család (szúk és tágabb család egyszerre) csakis 2 esemény miatt képes összejönni

Az egyik az esküvő a másik a temetés..


Talán ha egyszer férjhez mész akkor össze tudod hozni a nagy családot..

2013. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kócos boszorkány ***** válasza:

Kedves második!


Én sem arra gondoltam, hogy újra édes hármasban élnek majd, de szerinted ha valaki elhagyja a gyerekét 6 évesen, az húsz év múlva majd örömmel rohan vissza? Az elmúlt húsz évet vajon hogy és hol töltötte? Miért nem törődött a gyerekével?

Sajnos tényleg semmi esélyét nem látom, hogy össze fog ülni a család, de természetesen nem az én dolgom, megpróbálni meg lehet, csak az a baj, hogy a kérdezőnek nagy lelki fájdalommal fog véget érni a próbálkozás, ha úgy jár, mint pl. én.

2013. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

30 éve feléd se néztek nem gondolod hogy ez alaposan minősiti öket.

Ha hozzám állitana be valki jópofizni 26 év után kiraknám mint macskát sz'rni.

2013. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy foglalkoztok a kérdésemmel,őszintén jólesik!

Én se sok esélyét ltom a dolognak de ha meg se próbálom biztos rosszabbul fogom érezni magam.Már csak azt nem tudom hogy kéne csinálni!?

Felhívni mindenkit egyessével telefonon? Nem szeretném megvárni amig egy temetés hozza össze újra a családot!

2013. szept. 6. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz dolgod lesz az biztos. Szerintem ne egyszerre próbálkozz, hanem külön-külön vedd fel az érintettekkel kapcsolatot, és ha mindenki megvan, akkor össze tudsz szervezni egy közös találkozót azokkal akik benne vannak. Ez ügyben meg nem lehet tudni előre, hogy lesz-e olyan aki elutasít, vagy akarják-e tartani veled a kapcsolatot. De ha nem sikerül, gondolj arra, hogy ez őket minősíti, nem téged, és nem a te hibád. Eleve nagyon bátor dolog ezt kezdeményezni, és nagyon nemes tőled, hogy annak ellenére, hogy mindketten otthagytak, te megbocsájtottad nekik a múltat és kezdeményezed a kapcsolatfelvételt.
2013. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!