Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kirántotta a zsebéből...

A férjem kirántotta a zsebéből a pénzét, és elhagyott 200 eurót. Hogy lehet ezt a kárt ép ésszel megemészteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdagok. Kétségbe vagyok esve. Bántó hozzászólások kíméljenek.

2013. ápr. 13. 16:54
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
77%
Tanulópénz.
2013. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
80%
A pénzt nem zsebben kellene tartani.Sajnos ez tanulópénz volt. :(
2013. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sokan hagytunk már el pénzt, mobilt vagy más értékes dolgot. Én is mindkettőt, s nem vagyok gazdag. Rosszul érintett, de visszacsinálni nem tudtam. Máskor jobban figyeltem hova teszem a pénzt.
2013. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
95%

Édesapám 80E forintot hagyott el 1989-ben....


Bútorokat mentek Bp-re vásárolni, a teherautóval, megálltak egy fülkénél telefonálni (akkor csak így lehetett) feltette a készülék tetejére, ottmaradt...

5 perc múlva visszamentek, a nő még ott volt aki utána ment be a fülkébe,simán a szembe tagadta, hogy nem volt ott semmi boríték...



Tanulópénz, a mai napig emlegetik... nagyon nagy érvágás volt ez nekik....

4 havi fizetésük volt!


sajnos előfordul...

2013. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 13. 17:04
 6/50 anonim ***** válasza:
96%
Elhiszem h nagyon tud bántani, én kisebb kárt okoztam magamnak szintén véletlen, de sajnos nem tudsz mit tenni. Bele kell törődni, s nem rágódni rajta.
2013. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
A pénz nem a zsebében volt, hanem a pénztárcájában, valahol fizetett és a többit elhagyta. Nem az az első eset.
2013. ápr. 13. 17:06
 8/50 anonim ***** válasza:
82%

"Hogy lehet ezt a kárt ép ésszel megemészteni?"


-Mindenki él, mindenki egészséges

-A pénz csak pénz, egy eszköz

-Alapvető létet fenyeget? Valszeg nem, akkor meg ez van.


Szidni őt felesleges, biztos őt is bántja, lehet jobban is.

2013. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
58%

"A férjem kirántotta a zsebéből a pénzét..."


Most meg azt írod, nem a zsebében volt, összevissza beszélsz...

2013. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
Van aki hasonló hibával pótólhatatlan kárt okoz. Pl. a gyerekének valami végzeteset. Na azzal nem igazán lehet ép ésszel együttélni. Számold ki mennyi idő alatt keresitek meg ezt a pénzt, s kb ennyi időt vett el az életetekből. Igy nézve ez sokkal kisebb kár mint amikor valaki egy rossz mozdulattal (pl. előzés) egy egész életet elvesz....
2013. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!