Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha romokban hever...

Mit tegyek, ha romokban hever a házasságom, de szeretjük még egymást?

Figyelt kérdés

Van egy kisbabánk is,de nagyon türelmetlenek vagyunk egymással.Már csak a kiabálás és a vita van,mindenbe belekötünk.Nekem személy szernt az a bajom,hogy a férjem,akármit csinálok,akkor sem mutatja ki az érzelmeit.Így nem lehet sokáig élni együtt szerintem!Tudom,hogy szeret,de csak ebből-abból.Sem a szavak,sem az érzelmek embere.

Vissza lehet ezt még fordítani?


2009. nov. 2. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nezd a ferjed jo oldalat! Gondolj arra, hogy mik a jo tulajdonsagai.

Mar elmultak a rozsaszin felhos szerelmes eveitek, es most mar "csak" a szeretet van koztetek. Egy no pedig orokre azt szeretne, ha udvarolnanak neki, ha mindig olyan maradna a kapcsolat, mint az elejen, a rozsaszin felhos idokben volt. De ez nem igy van, szerintem sehol (bar sokan irjak, hogy huu mi mar 15 eve egyutt vagyunk, es szerelemesek vagyunk meg mindig egymasba:)))

Azt kellene megerteni a noknek is es a ffi-aknak is, hogy a nok mashogy mukodnek, mint a ffi-ak, es a ffi-ak mashogy mukodnek, mint a nok. Aki ezt felfogja, elfogadja (legalabbis megprobalja elfogadni) az boldog lesz. Akinek pedig a meglevo jo sem eleg, mindig tobbet akar, az nem lesz boldog soha.

Ha a ferjed dolgozik, nem lusta, nem iszik, nem jar el otthonrol, oszinte, szeret teged es a picit is, segit neked otthon, biztonsagban erzed magadat mellette akkor nem ertem, mit akarsz meg? Ffi, o igy tud szeretni ahogy szeret most, o nem bujik, o mashogy szeret mint egy no.

Olvasd el Csernus No cimu konyvet, erdemes!

2009. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van!!!!!Ez mind így van,de annyit még hozzátennék,hogy egy darabig lehet érzelmeket nélkülözni,de egy idő után rádtör,hogy hiányzik!jó annak,aki még nem érzett ilyet,nem hiszem,hogy normális,ha egy házasságban nincsenek érzelmi megnyilvánulások!

Köszönöm mindenkinek!

2009. nov. 14. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!