Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtam meg a facebook-on...

Most tudtam meg a facebook-on keresztűl, hogy a volt barátomnak gyereke lesz és nagyon szomorú vagyok. Párom kérdezi, hogy mi a baj de nem merem megmondani neki. Szerintetek normális, hogy ennyire megvisel a dolog?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 20:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

ez a remélte egyszer uj ra pár leszünk rész dönt el mindent.

mert más egy pár napos buskomorság s tullépés, eze az igazi segitene és más az hogy ahogy a régi visszajon a mostani repül

2013. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%
Mit érdekel téged?vagy szereted?mit hoz a jövő?semmit.Gyereke lessz.Hagyd békén.
2013. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy engem szeret és én is szeretem őt. Nem tudom elfelejteni.
2013. szept. 7. 21:26
 14/31 anonim ***** válasza:
86%

pedig kéne. a gyerek miatt. ő ugyanis ártatlan s semmit se ártott se neked se másnak.


neked volt esélyed másképp tenni valamit a múltban de neki nem volt...

2013. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt akarod, hogy a jelenlegi pároddal együtt maradjatok, akkor ezt így, ahogy fent megfogalmaztad, nem mondd el neki! Kérdésedre válaszolva, igen, normális, ha még szereted őt. Viszont arról, hogy még nem zártál le a múltból valamit/valakit, előbb-utóbb beszélned kellene a pároddal. Csak, hogy tudja mi a mihez tartás. Ez így a korrekt.
2013. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%
Az nem normális, hogy hitegeted a párodat, miközben mást szeretsz. Ez aljasság a részedről. A volt barátod is örülhet, hogy megszabadult ilyen kétszínű embertől, remélhetőleg most egy jobb embert választott maga mellé és lesz egy boldog családja. A mostani párod is megérdemelné ugyanezt, jobb lenne, ha elengednéd és megadnád neki ezt a lehetőséget valaki olyannal, aki megérdemli.
2013. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"De tudom, hogy engem szeret és én is szeretem őt. Nem tudom elfelejteni."

Nyilván azért születik mástól gyereke, mert téged szeret...gondolom ő dobott ki téged, vagy nem?

A mostani barátodnak mondj el mindent, és szakíts vele! Ez egy utolsó, szemét dolog, amit csináls vele most.

2013. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"De ki tudja még mit hoz a jövő..."

Hát remélem ezzel a felfogással, neked semmi jót vele kapcsolatban.

2013. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
64%
a leg szenvedélyesebb szerelemnél is magasabb rendűek egy ártatlan gyermek érzései
2013. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%

A kérdés, hogy mikor szakítottatok? Ki kezdeményezte a szakítást?

Egy dolog biztos, a mostani pasid csak egy dobbantó, és nem az igazi.

2013. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!