Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szomorú, hogy...

Szerintetek nem szomorú, hogy az emberek annyira elmagányosodnak, hogy egy anonim oldaltól várják égető kérdéseik megválaszolását?

Figyelt kérdés
Holott egy jól működő, bizalomra, szeretetre, egymás megbecsülésére épülő családban természetesnek kellene lennie, hogy mindent meg tudunk beszélni egymással?
2013. szept. 10. 10:00
1 2
 11/12 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Egyrészt igaz amit írtál (részben én is ezért vagyok itt) de sok szempontból azért tényleg hasznos (is) tud lenne ez az oldal. Sokan más szemszögből látják a dolgokat, vagy tapasztaltabbak mint a kérdező. Szerencsére egész sokszor kapok én is tényleg nagyon hasznos válaszokat is, például legutóbb egy egészségügyi problémámmal kapcsolatban.
2013. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kicsit megnyugtató,ha több ember tanácstalan pl egy betegséggel ami neked is van, és nem rohansz vele rögtön orvoshoz . Írnak tapasztalatokat, segít(ünk)egymásnak.Ennyiből azért jó.
2013. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!