Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem kellemet...

Mit tegyek? Úgy érzem kellemetlen helyzetbe fogom hozni magam?

Figyelt kérdés

Nem tudni milyen kapcsolatban vagyunk, bár történtek már dolgok közöttünk. Nyilván mondható járásnak.

Szóval a kiszemelt férfi, szeret enni, de nem tud főzni, ezért gyors kajákon él.

Én úgy döntöttem hogy különleges ételt fogok ma csinálni, és szívesen vinnék neki belőle.

Csak az a baj hogy ma nagyon sok dolga van. 1 órával ezelőtt beszéltünk telefonon azt mondta vissza hív csak sajnos ezt nem tette meg, és kicsit kellemetlennek érezném hogyha felhívnám ismét, hogy na találkozzunk már, és legfőképpen hogy oda állítok egy tál étellel.

Segítsetek hogyan tudnám ezt könnyen le rendezni, akár egy sms-el hogy ne hogy elmenjen ebédelni vagy bármi. :)


2013. szept. 11. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
"Szia! :) Főztem .....(ezt)...... Eszünk egy jót együtt? Gizike"
2013. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

1-esnek igaza van!


Nem szabad az élet legegyszerűbb dolgait túlbonyolítani.

A férfiak nem bonyolítják ennyire.

Ha azt mondja, hogy dolga van, akkor az azt jelenti, hogy dolga van.


Megcsalásról nemigen lehet szó, hiszen még laza a kapcsolatotok.


Ha visszautasítja az sms-re is, akkor vagy tényleg dolga van, vagy nem akarja elmélyíteni a kapcsolatot. Akkor viszont már ne hívd többet. Ha akar valamit, jelentkezik.


Ha csak szexet akar, mást nem, azt észre fogod venni, mert nem hív el programokra, és csak bizonyos keretek között akar veled találkozni.


Akkor meg a te döntésed, hogy továbblépsz-e, vagy fenntartod vele a laza kapcsolatot.

2013. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

"Finom ebédet csináltam, van időm vinni neked ha megkóstolnád. Írd meg mikor, hol."

Ha nem tud ma ezzel foglalkozni, az még nem jelent semmi rosszat. Több kaja marad neked :)

Amúgy ezt az egészet csak akkor tenném a helyedben, ha már egyértelműen együtt vagyunk. Mert nagyon bizonytalannak tűnsz ebben te is...

2013. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy úgy járj, hogy a meztelen testeden terítesz meg, ő nem jön, a puding meg a hab összeesik, te pedig a trutyiba pislogsz.
2013. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj egy sms-t. Sütöttem csirkét. Van kedved átjönni vacsira?
2013. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!