Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagyon mérges mert a...

Párom nagyon mérges mert a tesómékkal szallonnát sütöttünk és ő nem jött. Most tényleg én vagyok a hibás amiért elmentem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Kevés az infó.

Hívták?

Más programotok lett volna?

Vagy?

2013. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért nem ment?
2013. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Kicsinyes dolog egy szalonnasütés miatt kiakadni.
2013. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Részletek nélkül nem tudunk érdemben véleményt alkotni.
2013. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ő nem iszik ezért nem akart jönni másrészt feszélyezve érzi magát idegenek előtt.
2013. szept. 12. 20:39
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha ő nem akart menni, akkor mi a probléma??
2013. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát akkor kuksoljon otthon! Az én férjem sem iszik alkoholt, én is ritkán, de attól még elmegyünk vagy együtt, vagy külön ilyen jellegű baráti összejövetelekre... Sokszor van, hogy nélküle megyek mert ő épp dolgozik. Ő pedig nélkülem jár úszni mert én meg nem szeretek odajárni...
2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Önmagában ez még nem lenne jogos ok arra, hogy mérges legyen, de lehetnek olyan körülmények, amik miatt mégis jogos, vagy lehetnek olyanok, amik miatt nem teljesen jogosan, de mégis így érezhet. Ezeket nehezen tudnánk itt vakon lövöldözve a kérdésekkel eltalálni, úgyhogy neked kell elgondolkozni: miért vette ezt az apróságot ennyire zokon? Csak azért, mert ennyire érzékeny vagy féltékeny? Esetleg úgy érzi, túl sokat hagyod őt magára? A tesódékkal van problémája, és nem tetszik neki, hogy te nem utálod őket helyette is? Beszélgess a pároddal erről, ha már túltette magát az első nagy felinduláson.
2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

Akkor lehet, hogy az a baja, hogy azt szeretné, te se igyál, vagy vállalj nagyobb részt az ő nemivás-projektjében (azzal, hogy te sem mész ilyen kötelezően ivós helyekre), vagy ilyesmi?


Egyébként én sem iszom (soha nem ittam még alkoholos italt), de nekem ez nem okoz ilyen problémát. Bár elég kellemetlen tud lenni, hogy 20x megkérdezik vagy főleg ha erőszakoskodnak, de ha nagyon nem akarják megérteni, akkor azt mondom, hogy vezetek.

2013. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Nehogy már minden jó programot lemondj! Nem beteg volt, hogy otthon kellett volna ápolnod, nem közös programot mondtál le, gondolom, hívtad is magaddal, nem is valami kétes társasággal voltál, vagy idegen nőkkel/pasikkal (nem tudom, nő vagy, vagy férfi). Semmi rosszat nem tettél azzal, hogy szalonnát sütöttél a tesódéknál. Még akkor sem, ha neadjisten még iszogattatok is.
2013. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!