Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem fogok takarítani, az egy...

"Nem fogok takarítani, az egy nő dolga! "Ti mit szólnátok egy ilyen kijelentéshez a párotoktól?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgoztok,és felhozod neki,hogy ő is takaríthatna,mert te egyedül nem fogod csinálni,mert bármilyen meglepő,te is kifáradsz munka után...
2013. szept. 12. 21:30
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Kedves 40. válaszoló..azért ez nem ennyire fekete vagy fehér

érdekes az én előző párom ilyen volt: női munka férfi munka,csináld meg mert nő vagy ,szolgálj ki ,nem csinálok házimunkát

nos én meg az egyenlő elosztás mellett vagyok

ÉS 32 évesen nem én lakom anyunál mert nem találok nőt aki elviseli az őskövület természetem.


De ha neked az jelenti a boldogságot hogy házi cseléd leszel OK, de nem kell lenézni másokat azért mert esetleg normális civilizált életet akarnak élni.

Egyébként nekem a másik felem is azt mondta ,hogy nem tudna egy szolgalelkű nőt szeretni, anyjában is ezt utálta hogy állandóan ki akarta szolgálni, szerinte ez tök megalázó.Nálunk tökéletesen működik az hogy aki előbb hazaér rendbe rakja a lakást..ennyi

2013. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

40: "az a tapasztalat, hogy amikor én még boldog férjes asszony leszek"


Nézd, a boldogság mindenkinek mást jelent. Neked a te életformád megfelelő, másnak pedig nem. Én nem bírnék úgy élni ahogy te, én a te helyzetedben nem tudnék boldogan élni, mint ahogy te az én életemben nem élnél boldogan...

2013. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%

Házi cseléd? oké, akkor a ti férjetek meg fejőstehén, mert elvárjátok, hogy lábat lógassatok, ő meg eltartson titeket.

Buta népség, de majd benő a fejetek lágya a második-harmadik házasságtra.

2013. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
43: kifelejtetted, hogy MINDKETTEN dolgoznak!
2013. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
90%
Azonkívül sem várom el, hogy eltartsanak. Nem azért tanultam, hogy háziasszony legyek.
2013. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
43: ketszer annyit keresek mint a ferjem napi 8, de neha 10-12 oras munkaval. ki logat labat es ki a fejostehen?
2013. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy te pedig nem fogsz pénzt keresni, mert az a férfi dolga hogy eltartsa a családot.


Viszont egy alapos beszélgetésnem ártana, de tényleg. Mert ez egy elég kardinális kérdés ahhoz, hogyha nem értetek egyet,akkor hamar vége lehet a kapcsolatnak. Mert innen már csak egy lépés és a gyereknél azt fogja mondani, hogy "neveld csak te, mert az az anya dolga" és ő már csak egy jól nevelt és okos és persze az apjára hasonlító gyereket akar látni.

2013. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos igaza van,ez a nő dolga. Te se cserélsz kereket, lapátolsz havat, nyírsz füvet. Tohonya lusta kis nyafogós fruska vagy.
2013. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó... És ha igen?

A kereket cseréltetem, akár a férjem... Havat lapátolok, füvet nyírok, sőt sövényt is vágok, ki tudok, cserélni egy izzót, egy csaptelepet..a többiről nem is beszélve..ha úgy van meg is csinálom...

Nem azért mert kell, hanem mert úgy jön ki a lépés..a férjem fogja magát és ha látja, hgy még nem volt időm elmosogatni, akkor megcsinálja...

Nem, nem a nő dolga takarítani

2013. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

48: "Te se cserélsz kereket, lapátolsz havat, nyírsz füvet. "


Nincs kocsink, a lakótelepi lakásnál a gondnok takarítja a havat és kertünk sincs.... Időnként ki kell cserélni egy-egy villanykörtét, mint férfimunka... de azt is én csinálom. Jah, és a drága férfi még el sem tart cserébe.


Azt elmondanád, hogy ha a nő dolga a takarítás, akkor mi a dolga a férfinak?

2013. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!