Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szellentetek a párotok...

Csajok, szellentetek a párotok előtt hangosan?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 06:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Mi 2 éve vagyunk együtt, és simán! :)

Tarthatnak akármilyen bunkónak, a párom előtt nehogy már ne legyen ez természetes. Ő ugyanígy van ezzel.

2009. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

olyanokat durrantunk, h kitörik az ablak :)

egy éve együtt lakunk, szeretjük egymást, nem ezen fog múlni a jövőnk :p

2009. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

Inkább ez jöjjön ki, mint a mentő :)

Sőt, valahol egy "pukifórumon" olvastam azt a javaslatot, hogy az ifjú pár a boldogító igen mellett eresszen el egy boldogító pukit is. Nincs mese, ezt is el kell fogadni a másikban :)

2009. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy jó cikk erről:

[link]

2009. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát persze, hogy pukizunk egymás előtt... nem is akármilyeneket, mivel mindketten imádunk enni :))
2009. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen,nem is értem mit kellene ezen szégyenleni.Az a kulturálatlanság,ha más társaságba is csináljuk.Nehogy már a saját otthonunkba ezért a wc-be kelljen mennünk.Egyébként én nem értem,hogy sokaknak a szülésüket végignézheti a férjük,de szellenteni meg szégyenlenek előtte?Emberek vagyunk,így működünk.Mindenki!!!
2009. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Hát...akkor itt úgy tűnik én vagyok a kivétel. A párom simán nyomja mellettem, de én 7 év alatt soha nem vettem ehez a bátorságot. Persze mikor alvás közben kijön az más, ilyenre volt példa, de egyébként soha. Ő még engem nemhiszem hogy hallott hangosan szellenteni, max.ami kihallatszott a wc-ről. Úgy érzem ez nem is fog változni. Viszont ezzel szemben, nagyobbakat "böfizek" mint ő. Ezt nem szégyenlem előtte csinálni.
2009. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%

énis simán szelletek párom elött, van mikor nagyobbakat mint ő :)

Volt egy időszak az elején, mikor rendre olyan gyomor fájdalmaim és rosszul léteim voltak a visszatartástól, hogy néha már alig vártam hogy hazaérjek és "rendbe"tegyem magamat. Tényleg nagyon rosszul voltam, ő meg jól lecseszett, hogy miért tartottam vissza :) aztán szép fokozatosan hozzászoktam, hogy elötte ismerek pukkantani.

2009. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Anyukám mindig azt mondta, hogy akkor lesz egy pár teljesen "összeszokva", ha ilyeneket is megcsinálnak egymás előtt. Persze, ha tudok, akkor arrébb megyek, de ha "kiszalad" akkor sincs belőle probléma. Ilyen dolgokat nem lehet évekig "rejtegetni". És nem is kell. Ez hozzá tartozik az emberhez. Ha azt nem zavart, hogy műtét után a párom fenekét kellett mosnom, mert ő nem bírta, akkor miért zavarna, hogy kijön belőle a puki?
2009. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%

"Igen nagy bunkóságnak tartom!"


írja valaki. Ne haragudj, de ha tartogatod, akkor nincsenek bélgörcseid??? Volt, hogy tartani kellett, de én olyan rosszul voltam már a végén, alig vártam hazamenjek! Hát ez jobb? Otthon természetes, de nyilván nem mások társaságában teszi az ember, az tényleg bunkóság, de a kérdés az volt, hogy a PÁROTOK előtt!

2009. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!