Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szellentetek a párotok...

Csajok, szellentetek a párotok előtt hangosan?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 06:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%

csak 1 idézet:

-fingtál már a csajod előtt??

-nem.

-akkor ti nem is jártok :p


kellett egy kis idő, mire lazán vettem a dolgot, de mostmár előre be is jelentem, hogy puki érkezik, és együtt röhögünk a hangján :)

2009. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%
Nálam ez érdekes, ugyanis 4 hosszabb kapcsolatom volt, és ezekből csak egy volt olyan, ahol gond nélkül eregettünk egymás előtt. Hozzátartozik, hogy ez az egy volt együttélés. Sem előtte, sem azóta nem mertem, pedig a legutóbbi kapcsolatom 9 évig tartott és nagyon sokszor szenvedtem már a rosszulléttől. Enek ellenére sem ő, sem én nem mertünk, egyszerűen el sem tudtam képzelni. Valószínűleg tényleg igaz, hogy az az egy volt igazi kapcsolat ahol ez nem volt gond, abban teljesen feloldódtunk egymás előtt.
2009. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Öröm volt visszaolvasni!!!:)

Az én férjem is mindig azt mondja,hogy csak toljam,büszke lesz rám,de amíg ébren vagyok,ezt probálom mellőzni. Ezért nappal felfujódok,cserébe éjjel lebeg a paplan!:)

2009. nov. 4. 15:33
 24/26 anonim ***** válasza:
Aham..nagyon szokott nevetni olyankor. : D
2009. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
39%
Nekem mind1 mit mondotok, szerintem akkor is gusztustalan...
2010. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Na akkor te csak fújódjál fel!:)
2010. ápr. 22. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!