Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy kicsit spóroljon? Női praktikával, veszekedés nélkül

Figyelt kérdés

Nagyon sokat telefonál a párom, heti 2x jár focizni (edzés), plusz vasárnaponént meccs. TEhát heti 3 alkalommal felhív 3-4 embert, hogy akkor ki viszi el őt edzésre, ki megy kocsival, kit hol vesznek fel. /Ezeket neten is meg lehetne beszélni/

Az ő telefonszámlája 8-10 ezer ft havonta, míg az enyém 6.

(kártyánként 5 ezer ft az előfizetési díj, ebben van 180 perc lebeszélhetőség és 180 mega net)

Hiába kérem szépen, hogy kicsit figyeljen oda, mintha a falnak beszélnék.

Ha kap egy smst, és csak annyit reagál rá, hogy "oké", azt is elküldi smsben, holott tudna fb-on is reagálni.

Néha a fölöttünk lakó szomszéd fiát is magával viszi, persze annak is telefonál, ahelyett hogy felkopogna.


Ha én merek küldeni 3-4 smst egy hónapban, már ki van akadva, mert én miért nem intézem el ezeket az interneten!


2013. szept. 14. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a külön kassza sem megoldás. Nekem ne mondja azt senki, hogy jól esik neki, ha ő minden erejével gyűjtöget a közös jövőre, a párja meg tojik az egészre.

Ha nem közös kasszán vagyunk gáznak érezném, hogy megtudok takarítani x 10 ezer forintot, ő meg nem, csak nekem fontos ez. Aztán vegyek mindent én meg a közös jövőnkhöz.

Ha közös kasszán vagyunk, akkor meg biztos nem fognám be a számat, hogy ennyit költ és persze mindezek mellett tőlem egy kakaós csigát is sajnál. Lehet eljátszanám egyik hónapban, hogy én is ugyanazt csinálnám, amit ő, majd a hónap utolsó hetében széttárnám a karjaimat, hogy bocs már nincs miből enni...

2013. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre én is... de ez meg újabb vitát szül
2013. szept. 14. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!