Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti visszamennétek a...

Férfiak, ti visszamennétek a gyereketek anyjához az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat, ami romló félben volt. Srác le akart lépni, a csaj egy kis időt kért, gondolják át, közben terhes lett, amit nem közölt. A kapcsolat előtte arról szólt, mennyi pénzt tud lehúzni, a pasit semmibe nem vette, megcsalta, csak a pénz kellett. 5 hónaposan bejelenti, terhes, pasinak nem kell, megszüli, nem maradnak együtt. Addigra a pasinak már új kapcsolata lett, ami harmónikusan működött. Viszont kezdődtek a zsarolások, fenyegetések, további pénz könyörgés, amit nem kapott meg a gyerektartáson kívül. Eltelt pár év, gyerek nem épp olyan körülmények között él, ahogy kellene. Kicsi ruhákban jár, nincs rendes cipője, amiben óvodába mehetne, hisztis lett, közben anyuka továbbra is pasizik+buli+fodrász, de a gyerekruhára nincs pénz és próbálkozik vissza. Srác+családja is elmondta minden utolsónak, még a telefont sem vette fel, viszont mostanában mintha elnézné az eddigieket.

Te visszamennél egy olyan kapcsolatba, ahol kihasználtak, megaláztak, átvertek, úgy hogy látod most sem változott a helyzet??

( a történet nem rólam szól, egy nagyon kedves fiú barátomról és az ő mostani barátnőjéről, aki kicsit fél)


2013. szept. 14. 11:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akármennyire hihetetlen, nem én vagyok. Nekem nem pasim van, hanem férjem, csak aggódom egy olyan emberért, akik totyogó korom óta ismerek. De ez mindegy is. Azt tudom, én hátráltam kapcsolatból, könyörögtek, de ha egyszer vége, annak oka van.
2013. szept. 14. 13:48
 12/17 anonim ***** válasza:
mért menne vissza valaki egy kapcsolatba , ami rossz?
2013. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy visszamenne, ha van egy jól működő új kapcsolata. De a helyében én támogatnák a kicsit ruhákkal, pelenkával..stb. Mégis csak az ő gyereke, és nem tehet róla, hogy az anyja egy r.banc. Az új barátnőnek szerintem nincs oka félni a régi miatt, a kérdés inkább az, hogy tudja kezelni a helyzetet, hogy a párjának már van egy (problémás) kisgyereke.
2013. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, mert vannak olyan férfiak akik annyira bele vannak zúgva abba a nőbe, hiába minden, akárhányszor megcsalják, lehúzzúk pénzzel stb, mégis visszamennek mert ilyen idióták. Úgyhogy nem lehet tudni. Ha a barátnőd érzi hogy valami nem stimmel, akkor biztos igaza van. Figyeljen és kérdezzen. Ki fog derülni.
2013. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekem van egy kisfiam, neki lánya van, tréningeket+olyan ruhákat amik nem feltűnően fiúsak, át szoktam adni.

Én annyit tanácsoltam neki, amikor ez kiderült, hogy hagyjanak maguknak időt, mert ha szereti vele marad gondolkodás nélkül. Én is anno férjemmel így voltam, aztán 2 hónapig bírtuk egymás nélkül.

Igen, vannak olyanok, akik visszamennek, de egyre még nem jöttem rá, hogy miért?!

2013. szept. 14. 17:13
 16/17 anonim ***** válasza:
Magyar "pasiknak" a rossz kell, hiába esküdöznek. Tapasztalat:((
2015. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt 1 exem (életem szerelme). Az exkvája eldobta mint egy rongyot, megalázta, valszeg meg is csalta. Megismert engem, én igyekeztem ott segíteni ahol tudztam, mégis az exszukájával kavart aki átverte. Nekem nem kell magyar hapek ezek után. De több ilyen sztorim is van:((
2015. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!