Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gratuláljak neki a babájához?

Gratuláljak neki a babájához?

Figyelt kérdés

Régen nagyon jó barátságban voltunk, a legjobbak. (gimi, egyetem)Majd összevesztünk, és azóta sem beszélünk egymással. Született már egy kislánya, de az elég közel volt a veszekedésünkhöz, így nem írtam neki. 2 éves a kislány. Most a múlt héten született meg a második lánya. (iwiwről tudom, tett fel képeket). Írjak neki pár sort? és ha igen, mit? Viszont az hozzátatozik, hogy nekem is van egy 8 hónapos babóm, de ő nem írt semmit.

De nagyon hiányzik a barátsága


2009. nov. 4. 11:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Tudod, okos enged... Szóval szerintem nyugodtan írj, attól nem leszel kevesebb, sőt. A kismamik között amúgy is van egy láthatatlan kapocs, hátha ez most hozzásegít titeket a béküléshez. Sok sikert kívánok és gratulálok a 8 hónapos babádhoz! :)
2009. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

Csak nem tudom, ilyen helyzetben mit írhatnék.

2009. nov. 4. 11:13
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
valakinek meg kell tennie az első lépést. A harag amúgy sem jó dolog, béküljetek ki, írj neki :)
2009. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
írd azt , hogy bár jó rég nem beszéltetek de láttad az új képeit az iwiwen, és gratulálsz az új babához, na meg kérdezd meg mi van vele, esetleg te is leírhatod röviden veled mi történt. nem tudom min vesztetek össze, de ha régen nagyon jóban voltatok akkor, ne görcsölj ezen.
2009. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
89%
Szerintem is írj bátran, vesztenivalód nincs, és add meg a lehetőséget, hogy újra beszéljetek. Azt írd ami gondolsz, légy őszinte! Sok sikert!!!
2009. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok. Mondjuk hogy őszintén gratulálsz és az élményeire vagy kiváncsi, amit esetleg egy kávé mellett megbeszélhetnétek.... Küldj neki képet a te picidről és kérj te is az övéről. :)
2009. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Akármin is vesztetek össze, ez a világon a legjobb apropó, hogy kibéküljetek!

(Nem is értem, miért írtál ide kérdést, főleg hogy egyátalán nem tudjuk mi volt az összeveszés oka)

Ha mondjuk a volt pasijától van a gyerek, akkor az már rázósabb...

2009. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is csak először gratulálj és írd oda,szeretnéd a többit személyesen hallani,ne mesélj el neki mindent iwiwen!

Amikor az én régóta nem látott barátnőm bajba került,én csak annyit írtam neki,szeretném,ha úgy tudnánk mindent megbeszélni,mint régen..

Erre visszaírhat vagy elutasíthat,de akkor nem lesz olyan ciki,hogy te meg kisregényt írtál neki!

2009. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
39%

Semmit.Kár az ilyen kényszerjópofizásokat erőltetni.

Éld a saját életet,Ő meg az övét.Ennyi.

2009. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%

a helyedben sztem én sem írnék neki.

de igazából ezt neked kell látnod, hogy mit akarsz. Szeretnél nyitni felé, megéri, tutira hiányzik az ő barátsága?

ha igen, akkor írhatsz neki akár.

2009. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!