Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gratuláljak neki a babájához?

Gratuláljak neki a babájához?

Figyelt kérdés

Régen nagyon jó barátságban voltunk, a legjobbak. (gimi, egyetem)Majd összevesztünk, és azóta sem beszélünk egymással. Született már egy kislánya, de az elég közel volt a veszekedésünkhöz, így nem írtam neki. 2 éves a kislány. Most a múlt héten született meg a második lánya. (iwiwről tudom, tett fel képeket). Írjak neki pár sort? és ha igen, mit? Viszont az hozzátatozik, hogy nekem is van egy 8 hónapos babóm, de ő nem írt semmit.

De nagyon hiányzik a barátsága


2009. nov. 4. 11:01
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Ő is férjnél van, én is, mindkét lánya a férjétől van.

Összeveszésünk oka egy félreértés volt. Aztán mindketten "felfújtuk" a dolgot, és régi dolgokat vágtunk újra egymás fejéhez. nagyvonalakban ennyi

2009. nov. 4. 11:39
 12/37 anonim ***** válasza:
88%
Írj neki gyorsan, legyél Te az okosabb. Most úgyis nagyon boldog a babó miatt, ha a barátságotok valamit is jelentett neki, válaszolni fog. Ilyen jó alkalmad nem lesz egyhamar, ha hiányzik a barátsága, tedd meg a kezdő lépést! Utána várjuk a híreket! :)
2009. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy láttad az iwiwen, és gratulálsz a babához.Szép gyerek. És nagy lány is gyönyörű! Írjon pár sort magáról!

Telefonszám.


Ennyi elég is. S majd személyesen megemlítheted, hogy sajnálod, hogy ilyen rég nem beszéltetek, s örülsz hogy most beszélteK/TALÁLKOZTATOK.

A régi dolgokkal ennél többet most nem kell foglalkozni!


Majd ha közelebb kerültök újra, egyszer megbeszélitek, mi okozta köztetek a félreértést. Vagy nem. Kit érdekel az már? Sejtjeid fele kicserélődött azóta. Nem te vagy, nem ő az!

2009. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
16%

Én biztos hagynám,az egészet,de te tudod végül is írhatsz

neki de úgysem lesz belőle semmi,neki sokkal fontosabb

a baba és a család,ugyanúgy ahogy neked is...sajna ez már csak így működik..

2009. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék neki. Tavaly nekem is feltűnt, hogy az egyik általános iskolai osztálytársam a magamról rovatban azt írta, hogy "...a pocakom pedig csak nő..." Ugyan nem voltunk kebelbarátnők, de mivel én is babát vártam, megkérdeztem tőle, hogy hízókúra, vagy valami más van a dologban. Azóta nyolc hónaposak a babáink, és heti rendszerességgel tartjuk a kapcsolatot. És őszintén örülök neki, hogy egymásra találtunk.
2009. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%

legjobb válasz a 11:33 és a 12:43. egyébként könnyen lehetséges, hogy ő is gondolkodik ezen, csak nem meri az első lépést megtenni, mert ugyanazt gondolja, mint te, ugyanattól tart, mint te!

szal írj neki röviden és olvasd el a két általam megjelölt tanácsát még egyszer

sok sikert!

2009. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
75%
az előbbi vagyok. és várjuk a fejleményeket, ha szívesen megosztanád velünk!
2009. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerül semmibe, miért ne írnál? Nem veszíthetsz semmit, de nyerni igen sokat nyerhetsz!

És rögtön elmúlik a több éves rossz érzésed is :)

2009. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
31%

11:35-ös válaszolót lepontoztátok,bár neki van igaza.

Ha az első gyerekhez nem gratuláltál,akkor most miért tennéd? Ő sem keresett téged.....

2009. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
12%
11:35 vagyok.Saját tapasztalat alapján formáltam a véleményen.Végül is nyald a s.ggét évek után nyugodtan,sok sikert! Amint meglessz a csalódásod,jöhet vissza +osztani!
2009. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!