Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdagnak nevezhető az a...

Gazdagnak nevezhető az a család, akinek van kb.50-60 milló Ft-ja, családi ház + kocsit beleértve ebbe az összegbe?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 23:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az.
2013. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%
Aki szerint gazdag annak még nem voltak milliói. 5-10 millió pár évnyi megélhetés egy családnak. Aki csak pár évig élne meg munka nélkül az egyáltalán nem gazdag!
2013. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat!
2013. szept. 17. 12:53
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Én azt mondtam gazdag és vannak/voltak millióink, így ez most nem jött be.
2013. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
attól függ, hogyha történne valami, tudnátok-e mozgósítani nagyobb összeget a ház vagy gépjármű eladása nélkül. Ha jól tudsz gazdálkodni a pénzeddel, akkor lehetsz gazdag. Nekünk is van házunk-két szintes,648 nm alaptrületű- mind a négyőnknek külön autó: nekem BMW 320, apámnak BMW X3, anyámnak egy Audi A1 tesómnak pedig egy Seat Leon. Van egy Aprilia Tuono 1000 motor és egy RS4 Factory, gazdálkodunk ezáltal egy John Deer és két Lamborgini traktor valamint egy New Holland kombájn. 85 Ha gyümölcsös (alma), 70 Ha kukorica és 40 Ha búza (ezt már learattuk). Jövőre kezdünk el sertéstenyészettel foglakozni. Itt kelet-magyarországon "kis királynak" számítunk, a dunántúlon már csak átlagos lenne ez a vagyoni helyzet és valamely nyugati országban pedig egyáltalán nem számítanánk vagyonosnak. Tehát függ attól is hogy hol laksz, milyen helyen.
2013. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

kedves utolsó:)

már ne haragudj, de ilyen nyíltan leírod mid van/mitek van??

és ha vki névtelenül feljelent, mint ahogy néhány irigy szomszéd szokta a másikat, és az adóhivatal vagyonosodási vizsgálatot indít??

amikor ezt írtad, ebbe belegondoltál?

innen még a válaszodat sem tudod leszedni, és bárki elolvashatja, lehet épp az adóhivatalnál olvasgatja vki, és már dörzsöli is a kezét az előléptetés miatt.

de ne így legyen!

2013. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
egyik, hogy név nélkül írok. a másik pedig hogy nyugodt vagyok ha ki is száll a NAV vizsgálódni. Nem félünk, mert nincs miért félni. Tisztán, legálisan mennek a dolgok, és soha nem volt bajunk az adóhatósággal. Rendszeresen ellenőriznek, ellenőrzik a gazdaság ügyeit is. Befizetjűk az adókat, bejelentett dolgozókat foglalkoztatunk (roma foglalkoztatási program), a gazdaságunk az uniós programokkal épült és fejlődik. Ugyanúgy ahogy az unió ellenőriz, a Nav is megteszi évente. Rengeteg uniós pálázatot nyertünk el, azok álltal vannak a gépek is, tehát nincs mitől félni.
2013. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
a másik, hogy a városban ahol lakunk, munkahelyet teremtünk a lakosság 70%-ának.
2013. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

kedves 18as

ez egy nagyon szép dolog, amit leírtál,biztos sok ember hálás is érte.

sok sikert a továbbiakban.

2013. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hát ha jól értem, akkor ha 50 milliót számolok, és 25 millió a ház és a kocsi összesen, akkor van még 25 milla megtakarítás/lóvé. Hát ha gazdagnak nem mondanám, az én helyzetemhez képest most a barátnőm is gazdag, aki lakást vett hitelre. Emellett azért még dolgoznék bőven, de azért nyugodt lennék, hogy van egy hitelmentes házam, kocsim + még 25 milkám :)
2013. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!