Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt élettársamnak nemrég...

Volt élettársamnak nemrég gyereke született. Illik gratulálnom?

Figyelt kérdés
(4 évig voltunk együtt, ha ez számít)
2009. nov. 5. 08:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként normális a kapcslatotok, akkor miért ne - de csak jó ismerös szinten, rokon vagy családtag nem vagy!
2009. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem arról van szó,hogy illik e vagy sem.Attól függ milyen körülmények között szakítottatok,azóta milyen a kapcsolatotok.Ha jóban vagytok,akkor egy sms egy tel.hívás biztosan nem gond.Azért írom ezeket,mert én biztosan nem gratulálnék az én volt élettársamnak.Semmilyen eseménnyel kapcsolatban.
2009. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem illem kérdése ez, hanem hogy hogy, miért szakítottatok - pl. ha megalázott, akkor ne gratulálj neki semmihez, nem vagy köteles, nehogymár! - és milyen viszonyban vagytok most! De annyira jóban nem lehettek, ha tépelődsz, hogy most mit tégy. Szerintem az illemszabályok erre nem terjednek ki, nem hiszem, hogy bárki elvárja tőled a gratulációt, ez teljesen RAJTAD múlik, hogy akarod-e!
2009. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen illik. Ha nagyon rosszul végződött a kapcsolat, egyszóval nem is beszéltek és harag van, emiatt felesleges felkeresned. De ha békében váltatok el, akkor mindenképp.
2009. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha tartjátok a kapcsolatot akkor gratulálj, ha nem akkor eszedbe ne jusson csak ezért felhívni
2009. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
haragban váltunk el, elég csúnyán... többek között a gyerek-téma is gond volt. De most úgy érzem, ezzel egy kicsit kifejezhetném, hogy már nem haragszom rá....
2009. nov. 5. 08:42
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadtul nem érdekli hogy haragszol-e rá vagy sem.

Hagyd Őt/Őket békén

2009. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell bizonyítanod semmit. Ő egy másik életet választott. Ha nem szoktatok beszélni, ha esetleg nem is tőle tudod, hogy gyermeke született, akkor ne hívd fel!
2009. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%

Mit akarsz a volt élettársadtól?!

Valami azt súgja nem csak az a cél hogy gratulálj neki

2009. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
mért? ha gratulálok neki a babához az feltétlen azt jelenti, hogy mást is szeretnék?
2009. nov. 5. 08:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!