Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt élettársamnak nemrég...

Volt élettársamnak nemrég gyereke született. Illik gratulálnom?

Figyelt kérdés
(4 évig voltunk együtt, ha ez számít)
2009. nov. 5. 08:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Valóban biztos nagyon örülnek, de egy ilyen kapcsolatot, ha már egyszer lezártatok, akkor kár sms-ezgetni. Ha nincs benne kérdés, ez akkor is maga után von egy köszönömöt, mert ha már gratulálsz akkor neki valóban ILLIK ennyit válaszolni. De nem kéne újra felvenni a kapcsolatot, ebből csak bonyodalmak származhatnak az új kapcsolatában és neked is a tiédben. A barátainak és a családjának gratuláljon az ember az ilyen helyzetekben.


Csak egy kérdés, hogy megértsd mire is gondolok! Az esküvőjén is biztos nagyon boldog volt/lesz... akkor is fogsz neki gratulálni és sok boldogságot kívánni? Na ne!

2009. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%

10:09 Nem azt nevezte letámadásnak, hogy nem azt mondtátok amit hallani szeretne, hanem hogy olyat feltételeztetek, és vettetek evidensnek mint szándékot, ami nem valós.


10:12 Én ezért javasoltam a képeslapot, arra nem muszáj reagálnia, ha nem akar. Ha meg mégis megteszi, akkor sem olyan közvetlen és kényszeres a dolog, mint egy smsnél, ahol az ember rögtön úgy érzi választ igényel a dolog.


Miért foglalkoztok azzal, hogy érdekli-e a férfit a köszöntés vagy sem? Lehet, hogy jól fog Neki esni, hogy egy ember akivel régen közel álltak egymáshoz, sok boldogságot kíván a picihez. Az is lehet, hogy csak elolvassa, nyugtázza, és 1 perc múlva már el is felejti. Számít melyik fog történni? Szerintem cseppet sem.

2009. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
látom van, aki érti a dolgokat... asszem ha valamit csinálok az az lesz, hogy iwiwen egy babafotót "véleményezek" a párja képei közül, hogy nehogy az legyen, hogy én mindenféle hátsó szándékkal jövök. Az én párom se örülne neki, ha össze vissza hívogatnám.
2009. nov. 5. 10:44
 24/31 anonim ***** válasza:
56%

Honnan tudod, hogy babája született?

Rendszeresen nézegeted iwiwen az adatlapját?

2009. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
dehogy nézegetem!! Van egy közös ismerősünk, akivel jóban vagyok. Ő mondta.De különben is mit indoklok itt neked???!!!
2009. nov. 5. 10:55
 26/31 anonim ***** válasza:
74%
szerintem felesleges
2009. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
57%

Ne indokolj.

Írj neki, hívd fel menj el hozzá vagy csinálj amit akarsz

2009. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
86%
Tegyél úgy! Először elgondolkodtam a kép hozzászóláson, mert az ugye ott marad... De végül is nem olyan rossz ötlet. Írj Neki. Most nehogy már azért ne tedd, emrt a neten többen azt mondták, Te meg majd azon rágódsz később is, hogy basszus illett volna valami jókívánságot mondani..:) Felnőtt emberek vagytok, az a minimum, hogy ilyen helyzetben felül tudsz emelkedni egy régi séelmen. Ez szép gesztus!
2009. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
74%

Így van, írj neki! Végülis azért kérdezted meg itt, hogy megerősítsünk egy rossz lépést, amit még nem tettél meg!

Tedd meg, írj hozzászólást a PÁRJÁNAK???!!!! Ez tényleg illendő dolog, harjá!

2009. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%
Hú ezt most jó hogy kiemelted, átsiklottam rajta. A párja fotóját ne véleményezd!!!! Hülyét kap a csaj:) Azt én sem venném jó néven...
2009. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!