Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt élettársamnak nemrég...

Volt élettársamnak nemrég gyereke született. Illik gratulálnom?

Figyelt kérdés
(4 évig voltunk együtt, ha ez számít)
2009. nov. 5. 08:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
70%
Ha időközben nem is beszéltetek, akkor igen, sajnos azt jelenti.
2009. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Kommentjeidet olvasva, én azt mondom, inkább ne keresd.

Lezártátok, ő új életet kezdett, azóta nem beszéltetek, felesleges lenne bolygatni.


Valószínűleg az újdonsült anyukának sem esne jól, ha a párja exe hirtelen "belépne a képbe"-legalábbis nekem az ő helyében tuti nem


(Bocs, nem írtad a nemed, abból indultam ki, hogy nő vagy)

2009. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Mivel eddig nem tartottátok a kapcsolatot, igen azt jelenti hogy mást is akarsz.

vagy féltékeny vagy , vagy irigy vagy vissza akarod szerezni vagy a bánat tudja, de hogy jelent valamit az tuti

2009. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
nő vagyok .... szóval akkor inkább ne gratuláljak? Egy sms se fér bele, tényleg csak egy rövid szöveggel??....
2009. nov. 5. 09:16
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

Hagyd békén, engedd el, már nem a Tied fogadd el ezt a tényt

2009. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! Ha szeretnél gratulálni, tedd meg! Nem igazán értem, miért mondják itt, hogy ez bármit is jelentene... Akarsz Tőle valamit? Ha nem, akkor nincs ezzel semmi gond. Egy rövid gratuláció, sok boldogságot és egészséget kívánsz a picihez, és ennyi, pont. Nem kell bele kérdés, egyéb érdeklődés, csak ennyi. Nem arról szól hogy újra felvegyétek a kapcsolatot (annak egy baba jövetelekor nincs itt az ideje), hanem hogy gratulálsz Neki. Írj Neki nyugodtan.
2009. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Bár sms helyett inkább küldhetnél egy képeslapot, ha nem vagytok olyan kapcsolatban.
2009. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
nem akarok tőle semmit, nem is értem, miért támadtak le itt... nekem is új párom van, nagyon komolyan tervezzük a jövőt... csak mert ugye nő vagyok, meg hallottam kisbaba, feljött bennem, hogy ez milyen jó dolog, biztos nagyon örül(nek) neki. Tényleg csak annyit írnék, hogy sok boldogságot és jó egészséget a picihez! ezt se lehet??
2009. nov. 5. 09:24
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, akkor lehet. De ha a szakítás oka az volt, hogy te szerettél volna gyereket, ő meg nem, erre most mással mégis vállalt, hát akkor savanyú szőlő jellege lesz a gratulációnak. Ha a gratulációt magad miatt szeretnéd, és nem miatta, akkor ne csináld. Szóval, ha magadat szeretnéd megnyugtatni, hogy milyen nagylelkű vagy, hogy túlléptél, stb. akkor azt magadban is lerendezheted. Lehet, hogy neki valóban nemfog jelenteni semmit a gratuláció.
2009. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem támadott le

Kérdeztél válaszoltunk, elmondtuk a véleményünket.

sajnálom hogy nem azt mondtam amit hallani szerettél volna

2009. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!