Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt élettársamnak nemrég...

Volt élettársamnak nemrég gyereke született. Illik gratulálnom?

Figyelt kérdés
(4 évig voltunk együtt, ha ez számít)
2009. nov. 5. 08:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam az összes hozzászólást és erősítenem kell a nem-pártot. Nézd, én mint külsős, elmondom, hogy mit gondolnék, ha én lennék az újdonsült anya helyében:

"Na, itt vagyok meghízva, nem a legjobb formámban. Erre megjelenik a volt nő, akivel haragban váltak el és küldi a gratuláló-sms-t. Ez valamit akar. Talán találkozni, hogy lecsapja xy-t a kezemről. Különben miért jelentkezne?"


Kb. ezt gondolnám, ha én lennék a volt élettársad párja.


Az illem valóban azt kívánja, hogy gratulálj, de mivel haragban történt meg a válás, "nyomulós-érzést" kelthet az anyukában és apukában.

Tanácsolom, hogyha annyira nagyon gratulálni akarsz, akkor szépen menj "véletlenül" olyan helyre, ahol találkozhatsz velük és gratulálj szóban, majd kalap-kabát. Azzal csak vitát és feszültséget gerjeszthetsz köztük, ha hirtelen sms-t írsz, telefonálsz.

Viszont ha "véletlen" találkoztok, azzal nincs semmi baj... És itt a kiskapu. ;)

2009. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!