Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha minél több ötletet adnátok, és több árkategóriájút...
2009. nov. 5. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd mi nem ismerjük a barátodat!Ergo fogalmunk sincs minek örülne.Hiába mondom,hogy vegyél neki egy pulcsit ha ő ettől a falra mászik és a szekrényben a molyok fogják megzabálni.

TE ismered neked kell tudni minek örülne.Ha ennyit se tudsz akkor nem is tartoztok össze igazán!

2009. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak valójában Neked kell eldöntened mit adsz neki, hiszen a Te ajándékod lesz nem pedig a mienk. Igazából nem derült ki, hogy nő vagy férfi akit meg szeretnél ajándékozni, de ezért adok egy általános tanácsot. Menjetek el együtt boltokba, hagyd, hogy ő vezessen és alaposan szétnézzen. Figyelj jól miket néz meg, ha elmondja hallgasd meg a véleményét a termékekről (ha szerencséd van egyik-másiknál azt fogja mondani "de jó lenne egy ilyen nekem is" ÉS már meg is van az ajándéknak való!

Laci

2009. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A párom férfi, 27 éves, programozó, imádja a számítógépeket, imád főzni és szereti a finom, különleges italokat is :)
2009. nov. 5. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy hosszú hétvégét veszek neki,és magamnak is:)
2009. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!