Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözzek az 1 hós és 5...

Elköltözzek az 1 hós és 5 éves lányaimmal vagy ne? Nem lehet tovább elviselni a páromat. Tanácsok?

Figyelt kérdés

1 hónapja szültem. Nemrég költöztünk össze a párommal, nagyobbik lányomnak nem ő az édesapja, bár ő apának szólítja, mert az igazi édesapja életében 1x látta.Szóval a az a helyzet, hogy elviselhetetlenné vált a párom. Sosincs itthon, állítólag a garázsban szerel (dolhozik).Késő este jön meg, fürdetni sem segít, ha itthon is van, csak mered A tv előtt, hogy neki fáj a keze, ezért nem segít.nem öltözteti, nem pelenkázza a kislányát, itthoni munkákan semmit nem segít, ellenben kivan, hogy milyen kupi van, bezzeg amég ő egyedül lakott... tegnap este 3.5 órát volt az anyjáéknál csak úgy. ennyit még összesen nem volt a lányával. Velük meg már 31 éve együtt volt.Tudom hogy minden kezdet nehéz, főleg egy kisbabával, de én szerintem alkalmazkodnunk kellene egymáshoz, na de szerinte nem. szetinte csak nekem , mivel ez az ő lakása, én jöttem nekem kell alkalmazkodnom. ÉS minden nap megkapom, ogy ez nem az én lakásom ő dolgozott érte. ha 1 percig ég a lámpa valahol úgy hogy nem vagyunk ott, akkor már cseszeget, hogy milyen sok lesz a számla...

Szeirntem van is valakije.

Én ezt nem bírom tovább. inkább kivennék egy garzont, és lennénk el szerényebben mint itt idegek közt. tejem is alig van szoptatni a stressz miatt.

Ja, és tegnap amiért kimertem nyitni a szám amiatt hogy ilyen skáig volt az anyjánál itthon meg nem, akkor azt mondta fogjam be, mert olyat kapok, hogy megzöldülök... mondtam jó, akkor elmegyekk látleletet vetetni, és még annyi köze sem lesz a lányához mint eddg. Mondtam ha elmegyek akkor 2 hetente pár órát láthatja csak a lányát. Mert ezektől függetlenül nagyon imádja. Nagyon.

Ja és még megkaaptam azt is, hogy anyumék állandóan itt lebzselnek, de csak segítenek, kaját hoznak, elvisznek vásárolni, segít a házi munkában, babázik. Viszik a nagy lányomat oviba, hozzák, úszni, tornára hordják... ezzel ellentétben az ő szülei 300 méterre laknak, és heti 1x jönnek át. (Hál ' Istennek).

NA most mitévő legyek?? Csak én fújom fel ennyire? Bele kalkuláltam azt is minden kezdet nehéz, de ez nem álllapot, teljesen kiszolgáltatott helyzetben vagyok...


2009. nov. 5. 10:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez az állapot? Próbáltad már észhez téríteni? Ezeket csak azért kérdezem, mert igen, nagyon rossz lehet így élni, ahogy élsz, de hogy javítható-e azt csak Te tudhatod. És ha egy szemernyi esélyt látsz rá, akkor próbáljátok helyrehozni a házasságotokat, mert 2 gyerekkel 2 apától egyedül (mégha a szülők segítenek is) nagyon nehéz dolgod lesz és ettől is nehezebb lesz rendes párt találnod! Persze ahhoz, hogy helyrehozzátok, elsősorban a férjednek kell változtatni akarni!
2009. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem állóhoz! Nagyon igazat írt!!!! Én is vmi hasonlót írtam volna, de már megfogalmazta helyettem :-)
2009. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg, hogy azóta van egy harmadik gyereked egy harmadik apától és azzal is szar a kapcsolatod!

Hogy képes valaki, így felelőtlenül szülni? -_-

2014. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!