Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődik meg a nejem ha...

Miért sértődik meg a nejem ha elhuzodom tőle mert nátháscmiért akar szajrapuszit hogy lehet ijen önző? Nem akarok lebetegedni

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ilyen szempontból sem vagyunk egyformák, van aki náthásan is szeret puszilkodni vagy egyenesen igényli, van akit meg taszít még akkor is, ha amúgy meg oda vissza van a párjáért. El kell fogadni, hogy nem egyforma az igényünk és tiszteletbe kell tartani a másik igényét és akkor nem lesz gond. Pláne nem ilyen kis semmiségből.
2013. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

hahó emberek!!!!!!!!!!!!!

Nyilván egy beteg, akár náthás embernek nagyobb a szeretet, bújás igénye, mint aki nem beteg.

A másik meg hol élnek egyesek, te is kérdező, a jó életbe, hát nem a feleséged????????????? Ha beteg leszel nem a puszitól lesz, hanem, hogy együtt éltek, egy légtérben vagytok, együtt alszotok. És szinte elkerülhetetlen egy családban, egy háztartásban, hogy a vírusok, bacilusok válogassanak az emberek között, kit fertőznek meg.

2013. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát érdekes, nálunk ez úgy szokott lenni, hogy ha párom beteg, akkor ő nem akar megpuszilni nehogy elkapjam, én viszont "csakazértis" puszilgatom. Nem bánom ha beteg leszek, akkor is. (Pedig nem egy hete járunk, és nem vagyunk tinik sem.))

Szerintem ez a normális, mert ha én beteg vagyok, akkor nyilván óvom őt, hogy ne kapja el, de mivel ő is szeret engem, ezért nem érdekli, ha mégis beteg lesz. És vica versa.

2013. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Azért egy megfázásba nem fogsz belehalni.

Különben is, ahogy írták, nem hiszem, hogy fertőtlenítetek mindent egymás után, vagy külön hálószobába költöztök csak ezért.

Egy puszi semmit nem fog változtatni a megbetegedési esélyeiden.

2015. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Joban rosszban, egeszsegben betegsegben. Mond valamit?
2015. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3-as, szekétnek kell lenni akkor kinyalják a seggged, tapasztalat! Vagy el kell hízni:(
2015. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szemétnek*
2015. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!