Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van 5perced rám?

Mit tehetnék? Van 5perced rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Teljesen kétségbe estem, egyszerűen nemtudok továbblépni az előző kapcsolatomból. 17éves lány vagyok, de úgy érzem megőrülök... A volt barátommal szakítottun, mert nem ment minden rendben, és bár én is így gondoltam nagyon megviselt. Ment a szokásos 2hétig otthon ülős, zokogós, és evős gyász, amiután kétségbeesetten pasizásba fogtam, csak lehet a viselkedésem miatt egyik pasi se vett komolyan. Ettől merémültem, és ekkor írt a voltbarátom, hogy ő összejött a voltbarátnőjével. Kétségbe ejtő tény, hogy az összes exemnek van barátnője, és én még egyedül vagyok. Pont egy hete találkoztam egy fiúval aki aranyos volt, de azóta nem keres, csak egyszer megkérdezte hova megyek este bulizni. És most megtaláltam voltbarátomról egy képet, ahol alszik, amit valószínű a barátnője készített, és nemtudok úgy csinálni mintha nem érdekelne. Pedig sokszor megalázott, sőt azt mondta hogy neki nem kell most egy darabig barátnő, erre összejön az exével... jajj nem értelek titeket fiúk, és hatalmasat csalódtam. mostmár biztos, hogy nincs esélyem a szerelemre...


2009. nov. 5. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy MAJOM! (ha összejött a volt nőjével, és még neked dicsekszik vele)

Te is kamuzz vmit, hogy összejöttél egy nála sokal aranyosabb, és okosabb sráccal.

És kitartás, minden rossznak vége szakad egyszer.

Am én is sokat csalódtam a csajokban (18 éves srác vagyok)

több napon át udvaroltam, bókolgattam neki, és a végén odalöki, hogy bocs de 2 éves kapcsolata van....nem akarja hogy vége legyen....

am tedd tul magad rajta....

(most férfitársaim, és magam ellen is szólok): egy csávó se ér annyit, hogy MIATTA 2 hétig ki se mozdulj, és bánkódj...

Fel a fejjel!!!!

2009. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lelenc Kutyamentő válasza:

Na a világ legnagyobb frázisa: 17 évesen előtted az élet.

Komolyra fordítva: nem lehetsz olyan igénytelen, hogy olyan srác után epekedsz, akinek nem kellesz. Meg olyan se, hogy nagy bánatodban fűvel-fával pasizz.

Elment, kész. Ha nem görcsölsz, ha természetesen viselkedsz, sokkal vonzóbb leszel, ráadásul olyan számára is, aki komolyan vesz.

2009. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

háát, 17 évesen már tényleg nincs, olyan öregecske vagy :)

Na fel a fejjel, vonat és exek után nem érdemes futni, majd jön másik!

Járjál csak bulikba, szórakozóhelyekre, meg kultúrprogramokra, de elsősorban azért, hogy jól érezd magad, aztán egy fiú úgyis felfigyel Rád!


Jó szerencsét!

2009. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos azért mondta, hogy egy darabig nem kell neki barátnő, hogy nyugtasson egy kicsit. Meg ha összejött valakivel akkor egyből henceg neked? Ne hagyd, hogy felidegesítsen. Lehet ő 1 hónapig lesz a csajjal, te meg később találsz valakit akivel sokáig együtt leszel.
2009. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Mintha magamat hallanam 17 eves fejjel! (Most 32 vagyok). Dehogy nincs eselyes a szerelemre! Most igy gondolod, de hidd el, az ido begyogyitja a sebeket. Sajnos az elet ilyen. De hidd el, jobb ha nem 17 evesen talalod meg az igazit. Eld az eleted, legy nyitott es vidam. Annyi mas pasi van meg a vilagon! Most lehetsz ugyan banatos, de szepen lassan tessek felallni, leporolni a nadragodat, es ujra elindulni. Es lehet, hogy kozhely, de ha becsukodik egy ajto, akkor tuti kinyilik egy masik. Erre gondolj. Minden rendben lesz. Leszel te meg szerelmes es boldog.
2009. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idő mindent meg fog oldani.Fel a fejjel!:D
2009. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
eh, 17 évesen azt hittem belepusztulok, amikor visszautasított Ő. Az isten, az adonisz, a legjobb, legszebb , legokosabb pasi a földön. Nyomorultnak éreztem magam, hogy de miért ver rám a sors ekkora terhet....27 évesen meg találtam még annál is különbet :)
2009. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas az az ember aki csak azért van kapcsolatban egy másik emberrel hogy dicsekedjen vele, tehát érdekből.Ne keresgélj párt kétségbeesetten, egyszer még szerelmes leszel újra, az exedet meg felejtsd el.
2009. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!